Opis:

Większość właścicieli firm produkcyjnych zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest zapanować nad wszystkimi elementami działania przedsiębiorstwa. Z tego względu dobrym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiedniego oprogramowania do zarządzania.

Firmao.pl ma w swojej ofercie specjalny system, który pozwala na lepsze zarządzanie produkcją na każdym etapie.

System ERP umożliwia:

  • planowanie kolejnych procesów wytwórczych,

  • tworzenie szczegółowego harmonogramu pracy dla różnych działów,

  • indywidualizację ustawień w zależności od potrzeb danej firmy,

  • tworzenie raportów, wyników oraz zestawianie ich z ustalonymi wcześniej celami,

  • darmowe wsparcie techniczne.

Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość przetestowania programu. Przedsiębiorcy zainteresowani ofertą mogą za darmo korzystać z systemu przez 14 dni. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej.

Dodano: 14-07-2019

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmao Polska Sp z o.o.


WWW: https://firmao.pl/
Adres: Rewolucji 1905 roku 82, 9-022
Miejscowość: Łódź
Tel: 22 300 1111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Iluzjonista Maciej Pol

Jak zapewnić dzieciom barwną i wartościową rozrywkę? Wystarczy zaufać Teatrowi Magii Macieja Pola!

Ten wyjątkowy artysta tworzy iluzje na skalę światową. Jako jeden z nielicznych magików potrafi nagle rozpłynąć się w powietrzu, bez przygaszania świateł - po prostu na oczach widzów. Dodatkowo cena pokazu iluzjonisty może być elastyczna i bardzo atrakcyjna. Kluczowe jest skonfrontowanie swoich oczekiwań i możliwości z pracownikami Teatru.

Warto dodać, że pokazy organizowane są nie tylko dla dzieci. Przecież dorośli są nie mniej zafascynowani światem magii... Być może dlatego iluzjoniści są także częstym gościem na eventach firmowych. Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę internetową pod linkiem maciejpol.pl. W zakładkach uwzględniono galerię fotografii z pokazów, nazwy i opisy sztuczek, numer telefonu, dzięki któremu można ustalić wolne terminy i zacząć współpracę z magikiem.

ABC-BOBASA

Dla małego dziecka nie ma znaczenia miejsce, w którym rodzice kupią mu wyprawkę. Grunt, aby w jej skład weszło wszystko, co niezbędne i aby w zakresie jakości nie było żadnych zastrzeżeń. To muszą już ocenić rodzice, ponieważ to oni dokonują tych wszystkich wstępnych inwestycji. Dzięki nim dziecko może cieszyć się spokojem i rozwijać się pod troskliwym okiem swoich opiekunów. Wyprawkowy.pl jest sklepem internetowym, w którym czeka na klientów szeroki wybór produktów w sam raz dla niemowląt.

Prawidłowo skompletowana wyprawka niemowlaka może dotrzeć do zamawiającego w krótkim czasie, o ile zostanie kupiona w polecanym sklepie. Jest on dobrze znany z rzetelnego podejścia do obsługi oraz doskonałego asortymentu. Warto do niego sięgać, jeśli konsumentom zależy na wysokim standardzie. Trudno zaprzeczyć, że w kontekście opieki nad małym dzieckiem standard zawsze powinien być możliwie najwyższy.

ŁódźPodłogi.pl - Dąbex

Już od lat wiadomo, że moda na klasyczne, drewniane parkiety powróciła. Architekci, budowniczy, jak i osoby prywatne doceniają ich ponadczasowy, elegancki wygląd na równi z trwałością i odpornością na upływ czasu. Do największych zalet drewnianych podłóg należą:

  • bardzo szeroka możliwość wybory rodzaju drewna (buk, dąb, czereśnia itd.) i jego kolorystyki,
  • uniwersalne wykorzystanie - w przestrzeniach biurowych, domach, blokach itp.,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • pewność niezmiennego wyglądu przez długie lata.

Decydując się na drewniane parkiety w Łodzi lub okolicach warto zajrzeć na stronę salony firmowego Dąbek lodzpodlogi.pl. Można zamówić tam próbki wyglądu konkretnego rodzaju drzewa oraz zasięgnąć fachowej porady, dotyczącej dobory podłogi spełniającej konkretne wymagania czy nadającej się pod ogrzewanie podłogowe.