Opis:

Jedynym sposobem na optymalne zorganizowanie przestrzeni łazienki jest wykonanie kabiny na wymiar. Rozwiązanie to powala na dokładne wykorzystanie dostępnego metrażu i układu. Najelegantszym i najbardziej wytrzymałym materiałem jest szkło hartowane. To opcja dla osób ceniących wysoką klasę wykończenia, luksus i piękno. Produkcja i montaż przyściennych kabin prysznicowych ze szkła hartowanego stanowi domenę warszawskiej firmy Glass & More.

 

Firma korzysta wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, nowoczesnej bazy produkcyjnej i kompetentnych fachowców. Kabiny są wykonane w sposób nieskazitelny, przez co stanowią efektowny i funkcjonalny element łazienki i pokoju kąpielowego. Bezprofilowa konstrukcja nawiązuje do najnowszych światowych trendów i daje wrażenie lekkości wizualnej. Jednocześnie cechuje się podwyższoną wytrzymałością i bezpieczeństwem.

Dodano: 02-04-2019

DODAJ KOMENTARZ
  • Oferowane w tej firmie przyścienne kabiny prysznicowe bardzo przypadły mi do gustu i będę chciała przy najbliższym remoncie zamienić wannę na właśnie taką kabinę.

  • Użytkownik Zofia Krawczyk dodał komentarz 2019-04-16 12:30:24
  • Ocena 3

Glassandmore.pl


WWW: https://glassandmore.pl/
Adres: Bruzdowa 19a, 02-994
Miejscowość: Warszawa
Tel: 22 2428348

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Wolka 24 Hurt

Osobom prowadzącym sklep z butami potrzebna jest dobra hurtownia obuwia, by mogły osiągać satysfakcjonujące zyski i liczyć na duże grono klientów. Gdy bowiem sprzedaje się buty słabej jakości, nawet jeśli mają one niską cenę, nie budzą entuzjazmu klientów, tak samo jak buty znakomite, ale kosztowne, na które mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Idealny kompromis między jakością i ceną umożliwia oferta ze strony wolka24hurt.com.

Z oferty tej korzysta ogromna liczba przedsiębiorców z różnych zakątków Polski. Jest to możliwe, ponieważ zamówienia można składać online i nie trzeba wyprawiać się do hurtowni osobiście, co zawsze pochłania wiele czasu i sporo pieniędzy. Jest to więc także wygodne, dlatego decydując się na skorzystanie z tej oferty, można liczyć na osiąganie wielu korzyści jednocześnie.

Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Czas na świeżym powietrzu to coś, co lubi większość z nas. Szczególnie, jeśli możemy spędzać go nad polskim morzem.  Taką formę rozrywki szczególnie cenią sobie polscy seniorzy, którzy bardzo chętnie wyjeżdżają nad Bałtyk. Jest to dla nich nie tylko forma relaksu, ale również terapia, dzięki zbawiennemu działaniu jodu, którego nad morzem nie brakuje. Takie wczasy dla seniora nad morzem może zorganizować profesjonalne biuro turystyczne. Dzięki temu będzie to nie tylko bezpieczne dla osoby starszej, ale również dostosowane do jej możliwości finansowych oraz predyspozycji fizycznych.

Wystarczy wejść na stronę internetową wigra.com.pl i sprawdzić, gdzie można wybrać się na wakacje nad polskim morzem. W grę wchodzą między innymi takie lokalizacje jak Mielno czy Darłówko.  To doskonały sposób na relaks dla każdego emeryta.

DKD Ostrowiec

Przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji, nieraz wybierają płyty warstwowe. Firma DKD Ostrowiec oferuje wykonanie hal z płyty warstwowej H-Block. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma konieczności zastosowania tradycyjnych konstrukcji. Taka płyta sama w sobie ma już takie właściwości. Płyty H-Block mają konstrukcję skrzynkową i są dodatkowo pokryte okładziną drewnopodobną OSB. Zaletą hal wykonywanych z płyty warstwowej jest również to, że zapewniają energooszczędność. Jeśli potrzebna jest Ci hala z płyty warstwowej, zajrzyj na stronę dkdostrowiec.pl i poznaj ofertę jednej z firm.

Dodatkowo, firma oferuje również budowę domów energooszczędnych i pasywnych, które są zgodne z obecnym trendem ekologii. W swojej ofercie firma posiada również hale z żelbetu i budowę hal magazynowych czy logistycznych.