Opis:

Olej ma określony okres użytkowania i po pewnym czasie trzeba go wymienić na nowy. Dlatego ważne jest, aby taka ciecz była przyjazna dla środowiska.

Oferowany przez Smarmax Bio E-220/E-320 olej biodegradowalny syntetyczny przekładniowy EP nadaje się do większości przemysłowych przekładni, również ślimakowych, elastycznych sprzęgieł i łożysk pracujących ze średnią prędkością, a także układów cyrkulacyjnych. Jest to nietoksyczny olej przekładniowy o biodegradowalności powyżej 65% wg testu OECD 301B.

Polecany jest do większości przekładni, które wymagają płynu biodegradowalnego. Ponadto wysoki wskaźnik lepkości nie zmienia się w czasie i wykazuje niewielkie zmiany lepkości w różnych temperaturach. Posiada właściwości przeciwzużyciowe i dodatki wysokociśnieniowe.

Kompatybilny jest z metalami kolorowymi, a także z większością elastomerów uszczelniających: Neopren, Viton, Buna-N oraz Teflon.

Dodano: 06-08-2019

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SmarMax MCPOLSKA.PL Sp. z o.o. Sp.k.


WWW: https://www.smarmax.com/
Adres: Poznańska 113, 60-185
Miejscowość: Skórzewo
Tel: +48 61 822 65 61

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Mariusz Januzik KMSTUDIO

Podobno wizualizowanie pozytywnych wydarzeń sprawia, że po pewnym czasie dochodzi do ich realizacji. Od dawna marzysz o wyjeździe za granicę. Chciałbyś zwiedzić Wenecję, Nowy Jork, a może Paryż? Zdecyduj się na udekorowanie ściany w sypialni efektownym tryptykiem przedstawiającym miejsce, które pragniesz choć raz w życiu zobaczyć na własne oczy. W ofercie internetowego sklepu Naklejkomania znajdziesz tryptyki idealne do sypialni. Codziennie rano, tuż po uniesieniu powiek do góry, Twoim oczom będzie ukazywać się piękny widok w postaci urokliwej Wenecji, romantycznego Paryża czy Nowego Jorku, miasta, które ponoć "nie śpi".

W ofercie Naklejkomanii dostępne są wysokiej jakości tryptyki, zachwycające żywymi barwami. Obrazy te nie wydzielają zapachu, co jest bardzo istotne w przypadku chęci zawieszenia ich w sypialni.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Wyposażenie warsztatu samochodowego wpływa na jakość świadczonych usług. Jeśli zależy Ci na jak najlepszym rozwoju warsztatu, sprawdź ofertę sklepu TIP-TOPOL.

Znajdziesz tam między innymi wysokiej klasy podnośnik kolumnowy. Co ważne, wybór konkretnego podnośnika można swobodnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Technologia kolumnowa idealnie sprawdza się zarówno w dużych, jak i w małych warsztatach, lecz sprzęt może mieć różne parametry. Przykładowe produkty do obejrzenia na stronie internetowej pod adresem sklep.tiptopol.pl.

Wszystkie konstrukcje dostępne w tym sklepie są solidne i pozwalają na pewne podnoszenie pojazdów, bez ryzyka ich uszkodzeń i bez zagrożenia dla mechanika. Ponadto są intuicyjne w obsłudze i mają korzystne ceny. Ta sama firma oferuje również podnośniki innego typu i merytoryczne wsparcie w zakresie zakupu sprzętu warsztatowego.

Bike Cafe

Wiele osób marzy o tym, by wreszcie wyjść na swoje i zrezygnować z pracy na etacie. Własna firma to pociągająca perspektywa, jednak nie wszyscy się na to decydują. Oferta jaką przygotowała marka Bike Cafe może przekonać do zmiany zdania. Przede wszystkim trzeba powiedzieć o tym, że koncepcja baru mobilnego z kawą przyjęła się w polskich miastach doskonale. Ludzie chętnie zatrzymują się na ulicy, by zamówić świetnej jakości kawę i cieszyć się jej smakiem.

Już ta jedna obserwacja sprawia, że prezentowana propozycja to wyborny pomysł na franczyzę. Ryzyko jest niewielkie, ponieważ rozpoczęcie działalności w takim systemie nie wymaga dużych finansowych nakładów. Tym bardziej, że franczyzobiorca jest wyposażany w niezbędne narzędzia i know-how, z którymi start w tym biznesie jest znacznie łatwiejszy. Najlepiej nawiązać bezpośredni kontakt z firmą i wejść w świat mobilnych kawiarni.