Opis:

Wspinaczka górska, tak samo jak prace na wysokościach, wymaga odpowiedniego przygotowania i profesjonalnego wyposażenia. Odpowiedzialne podejście wymaga, aby maksymalnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt wysokościowy w sklepie internetowym rockice.pl. W ofercie znajdują się produkty wieloletnich, cenionych producentów, nie tylko dla pasjonatów wspinaczki, ale również skierowane do osób pracujących na wysokościach.

Pośród szerokiej gamy produktów, każdy może znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje, niezależnie od indywidualnych potrzeb. Dostępne są m.in.:

 • worki i wiadra narzędziowe,
 • karabinki,
 • drabinki,
 • kaski,
 • okulary ochronne,
 • absorbery,
 • linki bezpieczeństwa,
 • płytki stanowiskowe,
 • lonże,
 • profesjonalne rękawice,
 • punkty kotwiczenia,
 • ringi,
 • zaczepy linowe,
 • i wiele innych!
Dodano: 30-05-2019

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Rockice


WWW: https://rockice.pl/
Adres: Grudzieniec 12, 60-601
Miejscowość: Poznań
Tel: 618437688

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Mariusz Januzik KMSTUDIO

Podobno wizualizowanie pozytywnych wydarzeń sprawia, że po pewnym czasie dochodzi do ich realizacji. Od dawna marzysz o wyjeździe za granicę. Chciałbyś zwiedzić Wenecję, Nowy Jork, a może Paryż? Zdecyduj się na udekorowanie ściany w sypialni efektownym tryptykiem przedstawiającym miejsce, które pragniesz choć raz w życiu zobaczyć na własne oczy. W ofercie internetowego sklepu Naklejkomania znajdziesz tryptyki idealne do sypialni. Codziennie rano, tuż po uniesieniu powiek do góry, Twoim oczom będzie ukazywać się piękny widok w postaci urokliwej Wenecji, romantycznego Paryża czy Nowego Jorku, miasta, które ponoć "nie śpi".

W ofercie Naklejkomanii dostępne są wysokiej jakości tryptyki, zachwycające żywymi barwami. Obrazy te nie wydzielają zapachu, co jest bardzo istotne w przypadku chęci zawieszenia ich w sypialni.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Wyposażenie warsztatu samochodowego wpływa na jakość świadczonych usług. Jeśli zależy Ci na jak najlepszym rozwoju warsztatu, sprawdź ofertę sklepu TIP-TOPOL.

Znajdziesz tam między innymi wysokiej klasy podnośnik kolumnowy. Co ważne, wybór konkretnego podnośnika można swobodnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Technologia kolumnowa idealnie sprawdza się zarówno w dużych, jak i w małych warsztatach, lecz sprzęt może mieć różne parametry. Przykładowe produkty do obejrzenia na stronie internetowej pod adresem sklep.tiptopol.pl.

Wszystkie konstrukcje dostępne w tym sklepie są solidne i pozwalają na pewne podnoszenie pojazdów, bez ryzyka ich uszkodzeń i bez zagrożenia dla mechanika. Ponadto są intuicyjne w obsłudze i mają korzystne ceny. Ta sama firma oferuje również podnośniki innego typu i merytoryczne wsparcie w zakresie zakupu sprzętu warsztatowego.

Bike Cafe

Wiele osób marzy o tym, by wreszcie wyjść na swoje i zrezygnować z pracy na etacie. Własna firma to pociągająca perspektywa, jednak nie wszyscy się na to decydują. Oferta jaką przygotowała marka Bike Cafe może przekonać do zmiany zdania. Przede wszystkim trzeba powiedzieć o tym, że koncepcja baru mobilnego z kawą przyjęła się w polskich miastach doskonale. Ludzie chętnie zatrzymują się na ulicy, by zamówić świetnej jakości kawę i cieszyć się jej smakiem.

Już ta jedna obserwacja sprawia, że prezentowana propozycja to wyborny pomysł na franczyzę. Ryzyko jest niewielkie, ponieważ rozpoczęcie działalności w takim systemie nie wymaga dużych finansowych nakładów. Tym bardziej, że franczyzobiorca jest wyposażany w niezbędne narzędzia i know-how, z którymi start w tym biznesie jest znacznie łatwiejszy. Najlepiej nawiązać bezpośredni kontakt z firmą i wejść w świat mobilnych kawiarni.