Świętokrzyskie

KOMO SERVICE Sp. z o. o.

Komo Service to hurtownia, która może poszczycić się silną i ugruntowaną pozycją na rynku. Dostarcza ona swoim klientom wysokiej klasy, jakościowe materiały, które można wykorzystać do produkcji odzieży ochronnej, medycznej, roboczej. W ofercie dostępne są tkaniny poliestrowe, tkaniny mieszane, bawełniane. Klient może postawić na flanelę koszulową. Co więcej, w sprzedaży znalazły się taśmy odblaskowe, taśmy trudnopalne oraz nici przemysłowe. Dostępne są dzianiny polarowe, włókniny pikowane, filc czy włókniny meblowe.

Z tkanin, które dostarcza swoim klientom Komo Service, produkuje się trwałe ubrania i wytrzymałą, odporną na uszkodzenia odzież w myśl potrzeb specjalistów i pracowników między innymi takich branż: elektroniczna, chemiczna, paliwowa, górnicza, o czym więcej na stronie komoservice.pl.

EKO-START - Hurtownia akumulatorów

Jeśli szukają Państwo dobrych baterii samochodowych, to polecana firma może zapewnić ich tanią sprzedaż za naprawdę wysoką jakość produktu. EKO-START ma duże doświadczenie w dostarczaniu najlepszych akumulatorów od Bars i Hammer. Te dwie marki ciągle ulepszają swoje produkty, dzięki czemu kierowcy nie muszą decydować się na nabywanie drogich artykułów u producentów aut.

Hurtownia akumulatorów w Kielcach zaopatruje nie tylko lokalny rynek, ale również świętokrzyski. Dzięki czemu wiele okolicznych miejscowości oraz miast może nabywać dogodne artykuły w przystępnych cenach. Warto wspomnieć, że tego rodzaju produkty są wytrzymałe jakości i dedykuje się zarówno autom osobowym, jak i ciężarowym. Taki zakup będzie naprawdę opłacalny ze względu na dużą odporność od eksploatacji. Więcej można dowiedzieć się pod adresem WWW.