Opis:

Tomasz Kazubski, adwokat działający w kancelarii w Rybniku, oferuje usługi prawne klientom indywidualnym i biznesowym. Działa zarówno w Rybniku, jak i Wodzisławiu Śląskim oraz okolicach. Kancelaria adwokacja adwokata Kazubskiego działa w różnych dziedzinach prawa.

Obszarem działalności kancelarii jest m.in. prawo karne, karno-skarbowe, oraz cywilne. Prawnik zajmuje się pomocą osobom pokrzywdzonym, zniesławionym, znieważonym. Kancelaria świadczy także pomoc osobom oskarżonym o popełnienie przestępstw gospodarczych, błędów w sztuce medycznej, osobom, które dokonały wykroczeń lub oskarżonym o inne przestępstwa, z różnych dziedzin prawa. Częścią oferty kancelarii jest udzielanie porad prawnych (pierwszy etap działania), oraz przygotowanie pism procesowych (oraz różnego rodzaju zgłoszeń, wniosków  i innego rodzaju oficjalnej dokumentacji dla sądu lub klienta), w wypadku postępowania sądowego.  Częścią działalności kancelarii adwokackiej jest także reprezentacja klienta przez adwokata przed sądem.

Dodano: 13-03-2024

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka


WWW: https://adwokat-kazubski.pl/
Adres: Wałowa 31, 44-300
Miejscowość: Wodzisław Śląski
Tel: 575520690

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

P.H. BAU-TEC

Przydomowy warsztat jest marzeniem każdego majsterkowicza. Warto jednak przed zakupem specjalistycznych narzędzi dobrze zastanowić się, czy rzeczywiście zamierzamy korzystać z danego narzędzia. W ofercie hurtowni BAU-TEC można znaleźć ściągacz do sprężyn, tapicerki czy łożysk.

Poza tym, hurtownia oferuje również prostowniki do akumulatorów, szlifierki czy zestawy wkrętaków. Oferowany asortyment jest naprawdę różnorodny, dlatego hurtownia sprawdzi się przy kompletowaniu zarówno narzędzi dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych osób. Oferowany jest tam duży wybór narzędzi warsztatowych w przystępnej cenie. Oferowane są produkty JOBIextra, JOBIprofi czy SILVER. Jeśli zainteresowała Cię oferta tej hurtowni, zajrzyj na bau-tec.pl i zapoznaj się dokładniej z przygotowaną ofertą już dziś.

Malaya Sp. z o.o.

Mleka modyfikowane są bardzo popularnie stosowane do karmienia małych dzieci. Niektóre kobiety nie mogą karmić piersią, a inne nie preferują tej formy żywienia swoich pociech. Dobrej jakości mleko modyfikowane dostarczy dziecku wszystkich witamin oraz składników odżywczych, które gwarantują doskonały rozwój młodego człowieka. Na stronie internetowej bebilonwsieci.pl, można zamawiać najlepsze mleka modyfikowane z gwarancją ich oryginalności.

Sklep specjalizuje się w sprzedaży mleka modyfikowanego Bebilon, które słynie z bardzo dobrej jakości wykonania. Jednocześnie cena mleka Bebilon pozostaje na przystępnym poziomie, a jego skład gwarantuje, że dziecko będzie zdrowo się rozwijało. Zakupy w sklepie firmy Apteka "Pod Różami- Ogrodowa" są bardzo bezpieczne i jednocześnie wygodne, a wysyłka zawsze jest ekspresowa.

Malaya Sp. z o.o.

Ideałem byłaby sytuacja, w której każda młoda mama ma miałaby możliwość karmić dziecko swoim mlekiem. Niestety, to rozwiązanie często nie jest możliwe, powodując u kobiet frustrację i obawę, czy podając dziecku preparaty modyfikowane są w stanie zapewnić niemowlęciu wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Odpowiedzią na obawy rodziców jest starannie skomponowane mleko zastępcze Enfamil Premium Lipil. Dlaczego?

  • Mleko Enfamil zawiera Lipil - kompozycję bardzo ważnych kwasów tłuszczowych, pdobnych do tych, które są składnikami mleka naturalnego.
  • Receptura preparatu zawiera w swoim składzie odpowiednio zbilansowane witaminy i składniki mineralne.
  • Mleko dostępne jest w ekonomicznych, dużych (1200g) opakowaniach.

Możemy dokonać wygodnego zakupu mleka poprzez stronę internetową produktu, dostępną pod adresem enfamilwsieci.pl.