Opis:

Szukasz niezawodnych rozwiązań w zakresie ogrzewania dla Twojego domu lub firmy? Nasza oferta to więcej niż usługi – to ciepłe relacje i zrozumienie potrzeb każdego klienta, oddane w ofercie skrojonej na miarę Twoich oczekiwań. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych systemów ogrzewania, w tym ekonomicznego ogrzewania elektrycznego akumulacyjnego, które gwarantuje komfort cieplny w zgodzie z zasadami energooszczędności. Naszym priorytetem jest zapewnienie indywidualnego podejścia, dzięki czemu rozwiązania, które oferujemy są idealnie dopasowane do unikalnych potrzeb każdej przestrzeni. Oferujemy ogrzewanie elektryczne akumulacyjne.

W [mieście] i okolicach cieszymy się zaufaniem klientów, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość usług, ale także ciepło i profesjonalizm naszego zespołu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, by każdy dzień w Twoim domu czy miejscu pracy był synonimem komfortu i przytulności, które tworzymy razem z naszymi klientami.  W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Zapraszamy.

Dodano: 21-03-2024

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO


WWW: https://elektrocieplo.pl/
Adres: Legionów 16, 87-100
Miejscowość: Toruń
Tel: 601 862 788

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

ODEKA SIMP FF

Strona internetowa odeka.pl skupia szereg interesujących informacji dotyczących kursów na operatorów różnych maszyn. Kurs na operatora wózka widłowego w Bydgoszczy zapewnia Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP. Organizacja pragnie poszerzać wiedzę przyszłych operatorów, co znacznie podniesie jakość wykonywanych usług. Wózek widłowy jest wykorzystywany niemal w każdym magazynie i hali produkcyjnej do przewożenia ciężkich rzeczy, produktów spaletyzowanych. Umiejętność użytkowania takiego wózka jest bardzo pożądana zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wielu Polaków decyduje się na ukończenie szkolenia w polecanym ośrodku ze względu na:

  • niskie koszty,
  • wykwalifikowanych szkoleniowców,
  • odpowiednie zaplecze techniczne,
  • zajęcia praktyczne i merytoryczne.

Cały program zajęć można poznać na oficjalnej witrynie internetowej odeka.pl, na którą serdecznie zapraszamy.

Autokasacja U Jacka

Co zrobić ze starym, zniszczonym i niesprawnym samochodem? Jednym z  rozwiązań jest udanie się do firmy Autokasacja u Jacka, która w swojej ofercie ma złomowanie samochodów dedykowane m.in. mieszkańcom Inowrocławia oraz wielu innych miast. Przedsiębiorstwo to zainteresowane jest każdym typem pojazdów, co oznacza, że mogą zgłaszać się tu posiadacze samochodów osobowych, dostawczych, flot pojazdów firmowych i nie tylko. Jest to doskonały, szybki, wygodny i całkowicie legalny sposób na pozbycie się swojego auta.

Firma od lat udowadnia, że kasacja pojazdów nie musi być nieprzyjemnym i uciążliwym obowiązkiem. To właśnie tu złomować można:

  • zarówno auta uszkodzone, jak i w pełni sprawne,
  • pojazdy ciężarowe i autobusy,
  • samochody powypadkowe, zalane, skorodowane oraz rozbite,
  • samochody niedopuszczone do ruchu i niezarejestrowane.

Hallo Taxi

Wiele osób obawia się samotnych powrotów do domu pieszo, tramwajem lub autobusem miejskim. To dlatego korzystają one z usług firm oferujących przewożenie ludzi pojazdami osobowymi z adresu pod adres.

Działające w Toruniu taxi ma przystępny cennik. Zapewnia ono klientom bezpieczny transport w komfortowych warunkach. Hallo Taxi dysponuje flotą nowoczesnych i zadbanych aut z klimatyzacją. Firma ta chętnie obsługuje imprezy okolicznościowe. Proponuje też klientom przewiezienie zakupów prosto do ich domów. Za transport można zapłacić kierowcy gotówką, jak również kartą. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta.

Powyższa firma posiada busy VW Caravelle, które pomieszczą aż 8 pasażerów. Dysponuje ona także samochodami o podwyższonym standardzie (Audi A6, Skoda Superb, Opel Insignia).