Opis:

Od wielu lat działa na rynku przedsiębiorstwo z Krakowa, które poza importem i dystrybucją stali nierdzewnej i kwasoodpornej świadczy także usługi w zakresie wykonywania rozmaitych elementów do budowy maszyn i urządzeń w wielu branżach przemysłu. Ma doskonale rozwinięty park maszynowy, w którym można znaleźć wiele laserów o różnej mocy. Największy z nich ma moc 10kW i może ciąć blachy i nie tylko nawet o grubości 50mm. Poza tym powtarzalność wykonywanych detali jest stuprocentowa.

Firma BTH Import Stal przyjmuje zlecenia na krótkie i długie serie elementów nie tylko ze stali, ale też z innych materiałów, w tym miedzi i mosiądzu. Cięcie laserem ma wiele zalet, z których najważniejsze to:

  • duża szybkość realizacji zleceń,
  • precyzja wykonania detali,
  • idealnie wykończone krawędzie,
  • oszczędność materiału,
  • zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska.

Nawet najlepsza maszyna z doskonałym oprogramowaniem nie byłyby w stanie sprostać wymaganiom klientów, gdyby nie doświadczona załoga tej firmy, obsługująca maszyny.

Dodano: 03-01-2023

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

BTH IMPORT STAL Sp. z o.o


WWW: https://bth.pl/
Adres: Christo Botewa 16, 30-798
Miejscowość: Kraków
Tel: 12 252 38 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Znicze Kowalczyk

Zawsze jesteś zawiedziony, kiedy w hurtowni składasz zamówienie na jakieś elementy i nie wiesz, w jaki sposób wybrać to, co będzie najbardziej opłacalne? W takim razie możesz korzystać z nieodpowiedniej hurtowni, która zajmuje się dostarczeniem towarów dla Ciebie. Jeśli zamawiasz znicze, to możesz wybrać rozwiązanie, które pozwoli Ci zawsze na korzystanie z najlepszych opcji, które, jak się przekonasz, dostępne będą dla Ciebie w każdym momencie. Niskie ceny i wysoka dostępność towarów to na pewno coś, czego potrzebujesz, żeby ze spokojem składać zamówienia na wszystko, co chcesz umieścić w swoim sklepie. 

Jak działa profesjonalna hurtownia zniczy? O tym możesz przekonać się, wchodząc na stronę zniczekowalczyk.com i tam znajdując wszystkie informacje na ten temat. Na pewno nie będziesz zawiedziony tym, co udało Ci znaleźć, a znicze już zawsze będziesz mieć w najlepszych ofertach. 

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"

Każde przetwórstwo tworzyw sztucznych - aby funkcjonować dobrze - potrzebuje profesjonalnych form wtryskowych. Umożliwiają one wypełnienie gniazd formujących płynnym tworzywem. Konsekwencją tego jest wytworzenie określonego produktu. Ponadto, urządzenia te odpowiadają za usuwanie wyprasek, odprowadzanie ciepła - dlatego tak ważna jest ich najwyższa jakość. 

Firma ERNA to rzetelny producent form wtryskowych, któremu zaufało już wielu wymagających Klientów. Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz stosuje innowacyjne metody produkcji, dzięki czemu jej usługi są na rynku bezkonkurencyjne. Dodatkowo wysoko wykwalifikowany personel zawsze służy radami technicznymi dobierając najbardziej optymalne rozwiązania dla każdego indywidualnego Klienta. 

Już teraz wejdź na stronę erna.pl i dowiedz się więcej na temat oferty. 

AGTOM s. z o.o.

Nauka malowania aerografem wymaga czasu i doświadczenia. Dlatego warto na początek zakupić tańszy aerograf modelarski, dzięki któremu nauczysz się, jak korzystać z bardziej profesjonalnego sprzętu. Model TG-130 jest produktem chińskim, ale wytrzymuje odpowiednią ilość godzin malowania. Warto również dobierać profesjonalne farby akrylowe, które nie powodują zatykania dysz.

Agtom zapewnia sprzedaż aerografów w dobrej cenie bez przepłacania. Czyszczenie takiego artykuły jest proste i nie wymaga jakiś specjalistycznych akcesoriów. Taki aerograf będzie idealnym produktem dla każdego początkującego w malowaniu modeli, figurek i innych podobnych artykułów. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty sprzedażowej sklepu online, gdzie każdy miłośnik modelarstwa znajdzie wszystkie produkty w przystępnych cenach.