Opis:

Cukiernia, która swoje siedziby ma w ponad 150 miastach w Polsce, oferuje klientom wiele rodzajów ciast, deserów, a nawet kanapek na śniadanie. Również osoby na diecie wegańskiej znajdą w ofercie produkty idealne do swoich potrzeb - mogą zamówić chociażby wege ciastka czekoladowe czy wege muffinki marchewkowe.

W cukierni w Katowicach można zamówić też torty artystyczne. Z galerią zdjęć tego typu wypieków można zapoznać się na stronie internetowej cukierniasowa.pl. Torty są bogato dekorowane przez Mistrzynię Świata z 2019 roku w dekorowaniu tortów - Jowitę Woszczyńską. Dzięki temu zachwycają nie tylko smakiem, lecz także formą, finezją, każdym detalem. Torty wykonywane są w oparciu o sprawdzone receptury, na bazie biszkoptów i różnych rodzajów kremów. Są odpowiednie na wiele okazji: wesele, chrzciny, komunie, urodziny, firmowy bankiet.

Dodano: 15-06-2021

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Cukiernia Sowa sp.j.


WWW: https://www.cukierniasowa.pl
Adres: ks. J.Schulza 3, 85-315
Miejscowość: Bydgoszcz
Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

ODEKA SIMP FF

Strona internetowa odeka.pl skupia szereg interesujących informacji dotyczących kursów na operatorów różnych maszyn. Kurs na operatora wózka widłowego w Bydgoszczy zapewnia Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP. Organizacja pragnie poszerzać wiedzę przyszłych operatorów, co znacznie podniesie jakość wykonywanych usług. Wózek widłowy jest wykorzystywany niemal w każdym magazynie i hali produkcyjnej do przewożenia ciężkich rzeczy, produktów spaletyzowanych. Umiejętność użytkowania takiego wózka jest bardzo pożądana zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wielu Polaków decyduje się na ukończenie szkolenia w polecanym ośrodku ze względu na:

  • niskie koszty,
  • wykwalifikowanych szkoleniowców,
  • odpowiednie zaplecze techniczne,
  • zajęcia praktyczne i merytoryczne.

Cały program zajęć można poznać na oficjalnej witrynie internetowej odeka.pl, na którą serdecznie zapraszamy.

Autokasacja U Jacka

Co zrobić ze starym, zniszczonym i niesprawnym samochodem? Jednym z  rozwiązań jest udanie się do firmy Autokasacja u Jacka, która w swojej ofercie ma złomowanie samochodów dedykowane m.in. mieszkańcom Inowrocławia oraz wielu innych miast. Przedsiębiorstwo to zainteresowane jest każdym typem pojazdów, co oznacza, że mogą zgłaszać się tu posiadacze samochodów osobowych, dostawczych, flot pojazdów firmowych i nie tylko. Jest to doskonały, szybki, wygodny i całkowicie legalny sposób na pozbycie się swojego auta.

Firma od lat udowadnia, że kasacja pojazdów nie musi być nieprzyjemnym i uciążliwym obowiązkiem. To właśnie tu złomować można:

  • zarówno auta uszkodzone, jak i w pełni sprawne,
  • pojazdy ciężarowe i autobusy,
  • samochody powypadkowe, zalane, skorodowane oraz rozbite,
  • samochody niedopuszczone do ruchu i niezarejestrowane.

Hallo Taxi

Wiele osób obawia się samotnych powrotów do domu pieszo, tramwajem lub autobusem miejskim. To dlatego korzystają one z usług firm oferujących przewożenie ludzi pojazdami osobowymi z adresu pod adres.

Działające w Toruniu taxi ma przystępny cennik. Zapewnia ono klientom bezpieczny transport w komfortowych warunkach. Hallo Taxi dysponuje flotą nowoczesnych i zadbanych aut z klimatyzacją. Firma ta chętnie obsługuje imprezy okolicznościowe. Proponuje też klientom przewiezienie zakupów prosto do ich domów. Za transport można zapłacić kierowcy gotówką, jak również kartą. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta.

Powyższa firma posiada busy VW Caravelle, które pomieszczą aż 8 pasażerów. Dysponuje ona także samochodami o podwyższonym standardzie (Audi A6, Skoda Superb, Opel Insignia).