Opis:

Realia przemysłu są takie, że trzeba korzystać z różnych technik montażu elementów, a firma Eko-Tech ma w swoim szerokim asortymencie doskonałej jakości taśmy. Chodzi o zaawansowane technologicznie warianty taśm tak renomowanych producentów jak Tesa, 3M czy Orafol. Wyróżnia je mnogość zastosowań wynikająca z rozmaitych aplikacji. Dotyczą one chociażby takich obszarów jak produkcja silników czy układów zasilanych elektrycznie.

Dość dużą popularnością na rynku cieszy się taśma montażowa Tesa typu HAF. Jest ona aktywowana termicznie i nie wykazuje lepkości w standardowych przedziałach temperaturowych, jednakże pod wpływem 90 stopni Celsjusza zmienia swoje właściwości w tym zakresie. Bywa ona wykorzystywana między innymi przy mocowaniu magnesów w silnikach. Ponadto w sprzedaży znalazły się też inne rodzaje taśm jedno- oraz dwustronnych.

Dodano: 08-07-2021

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa


WWW: https://converting-tasm.pl
Adres: Fabryczna 1B, 42-660
Miejscowość: Kalety
Tel: 343578624

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

P.H. BAU-TEC

Przydomowy warsztat jest marzeniem każdego majsterkowicza. Warto jednak przed zakupem specjalistycznych narzędzi dobrze zastanowić się, czy rzeczywiście zamierzamy korzystać z danego narzędzia. W ofercie hurtowni BAU-TEC można znaleźć ściągacz do sprężyn, tapicerki czy łożysk.

Poza tym, hurtownia oferuje również prostowniki do akumulatorów, szlifierki czy zestawy wkrętaków. Oferowany asortyment jest naprawdę różnorodny, dlatego hurtownia sprawdzi się przy kompletowaniu zarówno narzędzi dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych osób. Oferowany jest tam duży wybór narzędzi warsztatowych w przystępnej cenie. Oferowane są produkty JOBIextra, JOBIprofi czy SILVER. Jeśli zainteresowała Cię oferta tej hurtowni, zajrzyj na bau-tec.pl i zapoznaj się dokładniej z przygotowaną ofertą już dziś.

Malaya Sp. z o.o.

Mleka modyfikowane są bardzo popularnie stosowane do karmienia małych dzieci. Niektóre kobiety nie mogą karmić piersią, a inne nie preferują tej formy żywienia swoich pociech. Dobrej jakości mleko modyfikowane dostarczy dziecku wszystkich witamin oraz składników odżywczych, które gwarantują doskonały rozwój młodego człowieka. Na stronie internetowej bebilonwsieci.pl, można zamawiać najlepsze mleka modyfikowane z gwarancją ich oryginalności.

Sklep specjalizuje się w sprzedaży mleka modyfikowanego Bebilon, które słynie z bardzo dobrej jakości wykonania. Jednocześnie cena mleka Bebilon pozostaje na przystępnym poziomie, a jego skład gwarantuje, że dziecko będzie zdrowo się rozwijało. Zakupy w sklepie firmy Apteka "Pod Różami- Ogrodowa" są bardzo bezpieczne i jednocześnie wygodne, a wysyłka zawsze jest ekspresowa.

Malaya Sp. z o.o.

Ideałem byłaby sytuacja, w której każda młoda mama ma miałaby możliwość karmić dziecko swoim mlekiem. Niestety, to rozwiązanie często nie jest możliwe, powodując u kobiet frustrację i obawę, czy podając dziecku preparaty modyfikowane są w stanie zapewnić niemowlęciu wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Odpowiedzią na obawy rodziców jest starannie skomponowane mleko zastępcze Enfamil Premium Lipil. Dlaczego?

  • Mleko Enfamil zawiera Lipil - kompozycję bardzo ważnych kwasów tłuszczowych, pdobnych do tych, które są składnikami mleka naturalnego.
  • Receptura preparatu zawiera w swoim składzie odpowiednio zbilansowane witaminy i składniki mineralne.
  • Mleko dostępne jest w ekonomicznych, dużych (1200g) opakowaniach.

Możemy dokonać wygodnego zakupu mleka poprzez stronę internetową produktu, dostępną pod adresem enfamilwsieci.pl.