Opis:

Efektywność ogrzania domu zależy w głównej mierze od zastosowanego w tym celu rozwiązania. Jednym z najbardziej popularnych jest piec c.o. Dzisiejsze modele mają jednak rozszerzoną funkcjonalność w stosunku do ich dawnych odpowiedników. Aby zapoznać się z ofertą na tego typu nowoczesny asortyment, warto zajrzeć na stronę internetową galmet.com.pl.

Coraz częściej spotyka się sytuacje, gdzie piece centralnego ogrzewania nie są podstawą systemu grzewczego, a jedynie jego uzupełnieniem. Dzieje się tak, gdy w budynku zastosowano dodatkowe źródła ciepła, jak solary lub pompy ciepła, które dostarczają energię termalną niezbędną do ogrzania wnętrza pomieszczeń lub zapewnienia wody użytkowej. Taka kooperacja pozwala na zmniejszenie ilości zużytego przez piec paliwa, a tym samym sporą oszczędność.

Współpraca tego typu jest szczególnie polecana w budynkach, gdzie zapotrzebowanie na ciepło jest bardzo duże. Choć koszt systemów solarnych może wydawać się wysoki, to jest to inwestycja, która szybko powinna się zwrócić, biorąc pod uwagę, że jest to alternatywa dla ogrzewania energią elektryczną.

 

Dodano: 28-08-2020

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


WWW: https://galmet.com.pl/
Adres: Raciborska 36, 48-100
Miejscowość: Głubczyce
Tel: +48 77 403 45 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

OROME SC

Orome SC to jeden z prężniej działających na naszym rynku dystrybutorów, specjalizujący się w dostarczaniu kompleksowych i profesjonalnych, lecz utrzymanych w rozsądnych cenach, rozwiązań dla branży budowlanej, przede wszystkim – narzędzi i akcesoriów.

Firma posiada w ofercie także często poszukiwane przez właścicieli lub administratorów większych budynków drabiny o przeznaczeniu ewakuacyjnym. W tej roli doskonale sprawdza się drabina z koszem. Możemy wybierać spośród następujących gatunków materiałów, z jakich ma być wykonana interesująca nas drabina:

 • stal ocynkowana ogniowo,

 • aluminium naturalne,

 • aluminium anodowane,

 • stal nierdzewna V2A,

 • stal kwasoodporna V4A.

Więcej wiadomości na temat działalności, jaką prowadzi firma Orome SC oraz pełną prezentację asortymentu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej tego przedsiębiorstwa: orome.pl.

Apteka Urtica

Uporczywe wzdęcia, gromadzące się w jelitach gazy czy zmiana regularności wypróżnień to typowe, bardzo uciążliwe objawy zespołu jelita drażliwego. Schorzenie to jest trudne do zdiagnozowania, a jeszcze trudniej jest znaleźć na nie skuteczne remedium, gdyż wiele leków po prostu na to nie działa. Wie o tym wiele osób nękanych przez te przykre objawy i często wydaje im się, że nie mają innego wyjścia, jak tylko starać się ukrywać krępujące objawy. Tymczasem jest skuteczne rozwiązanie.

W aptece homeopatycznej Apteka Urtica można znaleźć preparat dedykowany dla osób cierpiących z powodu tego schorzenia. Aboca Colilen IBS ma opatentowany, innowacyjny skład, oparty nie tylko na typowych składnikach łagodzących problemy gastryczne, ale też innych komponentach. Ich działanie w zakresie niwelowania objawów zespołu jelita drażliwego jest bardzo skuteczne, warto więc wypróbować ten produkt.

AZTECH

Jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw produkujących potężne maszyny dla różnych gałęzi przemysłu jest firma Aztech charakteryzująca się długoletnim doświadczeniem w tej branży, a także terminowością, konkurencyjnymi cenami i wysoką jakością usług. Dzięki tym cechom przedsiębiorstwo to zdobyło sobie nie tylko krajowych, ale także zagranicznych partnerów zadowolonych z jego projektów i jakości oferowanych usług.

Wśród produkowanych tutaj maszyn można znaleźć:

 • kruszarkę szczękową, walcową, młotkową, stożkową, udarową i pierścieniową,
 • brykieciarkę walcową,
 • separator magnetyczny,
 • mieszalnik jedno- i dwuwałowy,
 • młyn kulowy,
 • kompleksową linię produkcyjną.

Firma ta dysponuje nie tylko doświadczeniem, ale także odpowiednim parkiem maszynowym i doskonale wyspecjalizowaną załogą. Wszystko to pozwala na stworzenie maszyn wysokiej jakości dopasowanych do potrzeb klienta. Wszystkie urządzenia wykonywane są z najlepszej jakości materiałów, spełniających normy jakości i gwarantujących długoletnie bezawaryjne funkcjonowanie tych maszyn.