Opis:

Z pomocy tej firmy skorzystać mogą osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą w branży handlowej. Przedsiębiorstwo może zaoferować swoim klientom kompleksowe usługi logistyczne, transportowe oraz spedycyjne, które mogą się okazać bardzo praktycznym rozwiązaniem. Podmiot jest usytuowany na terenie Sulejówka. Na stronie importantcargotraffic.pl osoby zainteresowane mogą się zapoznać z propozycjami firmy.

Przedsiębiorstwo ma do zaoferowania na przykład transport do Słowacji, a także państw takich jak Estonia, Czechy, czy też Dania. Firma zajmuje się wykonywaniem zadań związanych z przewozem ładunków:

  • niekonwencjonalnych
  • drobnicowych
  • ponadgabarytowych
  • całopojazdowych

W ofercie podmiotu znaleźć można transport lotniczy, ciężarowy, morski, a także kolejowy. Dodatkowo przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu doradztwa logistycznego, które mogą być bardzo wygodnym i ciekawym rozwiązaniem dla właścicieli biznesów. Można tutaj liczyć na atrakcyjne ceny i na profesjonalizm.

Dodano: 23-07-2023

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WWW: https://importantcargotraffic.pl/
Adres: Bema 5, 05--07
Miejscowość: Sulejówek
Tel: +48 535 080 333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

DKD Ostrowiec

Przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji, nieraz wybierają płyty warstwowe. Firma DKD Ostrowiec oferuje wykonanie hal z płyty warstwowej H-Block. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma konieczności zastosowania tradycyjnych konstrukcji. Taka płyta sama w sobie ma już takie właściwości. Płyty H-Block mają konstrukcję skrzynkową i są dodatkowo pokryte okładziną drewnopodobną OSB. Zaletą hal wykonywanych z płyty warstwowej jest również to, że zapewniają energooszczędność. Jeśli potrzebna jest Ci hala z płyty warstwowej, zajrzyj na stronę dkdostrowiec.pl i poznaj ofertę jednej z firm.

Dodatkowo, firma oferuje również budowę domów energooszczędnych i pasywnych, które są zgodne z obecnym trendem ekologii. W swojej ofercie firma posiada również hale z żelbetu i budowę hal magazynowych czy logistycznych.

REHAB Andrzej Kroszczyński

Kręgosłup to najważniejszy, zaraz obok serca, organ w ciele człowieka. Dzięki niemu poruszamy się, uzyskujemy sprawność oraz możemy swobodnie funkcjonować. Zdarza się jednak tak, że dotyka nas ból pleców i kręgosłupa, a problem z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieznośny. Ból w dole pleców, czyli lumbago, to nic innego jak ból kręgosłupa lędźwiowego, który towarzyszy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Bólowi krzyża często towarzyszy bezsenność, ból organów sąsiadujących z kręgosłupem (pośladków, bioder czy pachwin), co wpływa na samopoczucie.

Jeżeli zauważyłeś u siebie podobne objawy, a żadne metody leczenia nie pomagają, możesz skierować się do gabinetu, który prowadzi wysoce wykwalifikowany i doświadczony lekarz. Długotrwały a przede wszystkim nieleczony ból pleców prowadzi do bólu przewlekłego, który wzmaga jeszcze więcej dolegliwości. Zobacz, jakie zabiegi medyczne są wykonywane w gabinecie Andrzeja Kroszczyńskiego. Pod adresem rehab.pl znajdziesz niezbędne informacje.

Sapart

Elementy takie jak chłodnice w Jeepach Cherokee KK - bardzo popularnych samochodach terenowych - wymagają, niestety, częstej wymiany. Na rynku nie jest łatwo znaleźć dostawcę, który znalazłby część idealnie dopasowaną do konkretnego modelu i rocznika pojazdu, a przy tym nie żądał za niego wygórowanej ceny.

Dlatego warto odwiedzić stronę internetową firmy Sapart. To dostawca z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w dostarczaniu części zamiennych do samochodów terenowych, właśnie takich jak np. Jeep Cherokee KK i inne modele tej popularnej marki. W asortymencie sklepu znajdziesz nie tylko chłodnice, ale i wszelkie elementy potrzebne do naprawy całego układu. Znalezienie części dopasowanej idealnie do konkretnego modelu pojazdu będzie dużo łatwiejsze dzięki użyciu systemu TecDoc, dostępnego na stronie firmy.