Opis:

Od czasu wprowadzania do Polski RODO tematyka ochrony danych osobowych jest bardzo często poruszana zarówno w branżowych, jak i ogólnotematycznych mediach. Niestety nie wszędzie można wyłowić sprawdzone i profesjonalne informacje, które są przydatne urzędnikom, przedsiębiorcom czy przeciętnym obywatelom. Dlatego poleca się adres odoserwis.pl, gdzie są publikowane bardzo interesujące teksty na temat ODO i wszelkich formalnych aspektów, które niepokoją i nurtują Polaków.

To swoiste kompendium wiedzy, z którego można się dowiedzieć między innymi, jak działa inspektor ochrony danych. Wydaje się zresztą naturalne, że skoro istnieją konkretne przepisy i surowe kary za ich łamanie, ktoś musi zająć się bieżącą kontrolą przestrzegania prawa. Dzięki wspomnianej stronie można przeczytać między innymi o akredytowanych kursach dla inspektorów, procedurach, infolinii, kwalifikacjach, zadaniach. Krótko mówiąc, można zdobyć wszystkie niezbędne informacje, nie opuszczając jednego serwisu internetowego.

Dodano: 05-11-2019

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.


WWW: https://odoserwis.pl
Adres: Gorzelnicza 9, 04-212
Miejscowość: Warszawa
Tel: 22 2990928

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

DKD Ostrowiec

Przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji, nieraz wybierają płyty warstwowe. Firma DKD Ostrowiec oferuje wykonanie hal z płyty warstwowej H-Block. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma konieczności zastosowania tradycyjnych konstrukcji. Taka płyta sama w sobie ma już takie właściwości. Płyty H-Block mają konstrukcję skrzynkową i są dodatkowo pokryte okładziną drewnopodobną OSB. Zaletą hal wykonywanych z płyty warstwowej jest również to, że zapewniają energooszczędność. Jeśli potrzebna jest Ci hala z płyty warstwowej, zajrzyj na stronę dkdostrowiec.pl i poznaj ofertę jednej z firm.

Dodatkowo, firma oferuje również budowę domów energooszczędnych i pasywnych, które są zgodne z obecnym trendem ekologii. W swojej ofercie firma posiada również hale z żelbetu i budowę hal magazynowych czy logistycznych.

REHAB Andrzej Kroszczyński

Kręgosłup to najważniejszy, zaraz obok serca, organ w ciele człowieka. Dzięki niemu poruszamy się, uzyskujemy sprawność oraz możemy swobodnie funkcjonować. Zdarza się jednak tak, że dotyka nas ból pleców i kręgosłupa, a problem z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieznośny. Ból w dole pleców, czyli lumbago, to nic innego jak ból kręgosłupa lędźwiowego, który towarzyszy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Bólowi krzyża często towarzyszy bezsenność, ból organów sąsiadujących z kręgosłupem (pośladków, bioder czy pachwin), co wpływa na samopoczucie.

Jeżeli zauważyłeś u siebie podobne objawy, a żadne metody leczenia nie pomagają, możesz skierować się do gabinetu, który prowadzi wysoce wykwalifikowany i doświadczony lekarz. Długotrwały a przede wszystkim nieleczony ból pleców prowadzi do bólu przewlekłego, który wzmaga jeszcze więcej dolegliwości. Zobacz, jakie zabiegi medyczne są wykonywane w gabinecie Andrzeja Kroszczyńskiego. Pod adresem rehab.pl znajdziesz niezbędne informacje.

Sapart

Elementy takie jak chłodnice w Jeepach Cherokee KK - bardzo popularnych samochodach terenowych - wymagają, niestety, częstej wymiany. Na rynku nie jest łatwo znaleźć dostawcę, który znalazłby część idealnie dopasowaną do konkretnego modelu i rocznika pojazdu, a przy tym nie żądał za niego wygórowanej ceny.

Dlatego warto odwiedzić stronę internetową firmy Sapart. To dostawca z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w dostarczaniu części zamiennych do samochodów terenowych, właśnie takich jak np. Jeep Cherokee KK i inne modele tej popularnej marki. W asortymencie sklepu znajdziesz nie tylko chłodnice, ale i wszelkie elementy potrzebne do naprawy całego układu. Znalezienie części dopasowanej idealnie do konkretnego modelu pojazdu będzie dużo łatwiejsze dzięki użyciu systemu TecDoc, dostępnego na stronie firmy.