Opis:

Firma o nazwie LUG Light Factory może zaproponować klientom wysokiej jakości elementy wyposażenia oświetleniowego. Skorzystanie z oferty przedsiębiorstwa stanowić może świetne rozwiązanie dla tych, którzy zajmują się prowadzeniem działalności gospodarczej lub zarządzają obiektami i przestrzenią o charakterze publicznym. Produkty sprzedawane przez podmiot mogą się przydać właścicielom obiektów:

  • biurowych,
  • sportowych,
  • edukacyjnych,
  • kulturalnych,
  • handlowych,
  • przemysłowych.

Przedsiębiorstwo jest zlokalizowane na terenie Zielonej Góry. W ofercie firmy dostępne są oprawy i systemy liniowe, projektory, oprawy dekoracyjne, linie szybkiego montażu, oprawy rastrowe, sensory, oprawy parkowe, zewnętrzne oprawy architektoniczne, oprawy modułowe, urządzenia sterujące, oprawy światła pośredniego i systemy sterowania.

Dodano: 23-08-2023

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

LUG Light Factory SP. z o.o.


WWW: https://www.lug.com.pl/
Adres: Gorzowska 11, 65-127
Miejscowość: Zielona Góra
Tel: 68 45 33 200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Węgier Glass

Czy to na budowach dużych obiektów, czy w stoczniach często spotyka się spawaczy pracujących w specjalnych okularach. Są to filtry, na które nakłada się szkła spawalnicze stosowane do ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym i podczerwonym o różnym stopniu ochrony od 3 do 14 w zależności od stosowanej techniki spawalniczej.

Duży wybór takich filtrów i szkieł można nabyć na stronie wegierglass.com.pl. należącej do producenta wielu różnych gatunków szkła. Jest to firma z tradycjami założona przez potomka wielu pokoleń szklarzy, który od dziecka był zafascynowany tym materiałem. Obecnie produkuje szkło użytkowe i wiele rodzajów szkła technicznego, Które z powodzeniem sprzedaje w Polsce i za granicą. Na jakość jego produkcji z pewnością ma wpływ doskonale wykształcona załoga i najnowocześniejszy park maszynowy, który pozwala na wykonanie każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość. Jeżeli zatem szukasz stałego, solidnego dostawcy, odezwij się do tego przedsiębiorstwa poprzez podaną stronę lub po prostu zadzwoń.

SEATBELTS

Problemy z pasami bezpieczeństwa mogą się pojawić z różnych powodów. Czasem to kwestia eksploatacji, innym razem wypadek czy kolizja. Bez względu na to, z jakiego powodu zaistniał taki czy inny kłopot, warto, a czasem wręcz konieczne jest dokonanie naprawy. Dzięki temu będzie i bardziej komfortowo, i przede wszystkim bardziej bezpiecznie.

W przypadku takich elementów, jak pasy bezpieczeństwa, naprawa może oznaczać regenerację czy wymianę młynków, w zależności od tego, co wymaga interwencji. Na seatbelts.pl można znaleźć ofertę tego rodzaju usług. Co ciekawe, w czasie naprawy warto skorzystać z oryginalnych elementów danego modelu, by być pewnym, że wszystko będzie funkcjonowało bez zarzutu. Na szczęście doświadczeni specjaliści dysponują i wiedzą, i doświadczeniem, i właściwym asortymentem. Dzięki temu wysoka jakość zostanie zachowana.

AKP PROGRESS Spółka z o.o.

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji sprzętu do transportu materiałów przemysłowych ma w ofercie między innymi systemy przenośników typowo do surowców problematycznych - czyli sypkich, mokrych, drobnych, z tendencjami do zbrylania itp. Są to zaawansowane technicznie przenośniki śrubowe, zwane czasami także ślimakowymi. Duże doświadczenie przedsiębiorstwa oznacza sprzęt o najwyższej jakości.

Na uwagę zasługuje też to, że do wyboru pozostaje kilka różnych wersji - tak by każdy klient dobrał maszynę do potrzeb swojego zakładu. Wszystkie są jednak bardzo wydajne, a także niezawodne. Wykorzystano bowiem wytrzymałe elementy konstrukcyjne, głównie stalowe. Przenośnik taki poradzi sobie wiec w każdych warunkach pracy i da radę znieść imponujące obciążenia. W razie czego firma AKP Progress zapewnia wsparcie techniczne oraz dostęp do części zamiennych.