Opis:

Poszukujesz do swojego warsztatu sprawdzonego dostawcy solidnych wyrobów śrubowych i złącznych? Poznaj firmę Nycz, która działa w Małopolsce i od 1991 roku zajmuje się sprzedażą wyselekcjonowanych produktów metalowych. Firma oferuje kompleksowe wyposażenie stanowiska warsztatowego w Krakowie począwszy od podstawowych śrub, nakrętek i nitów, przez wyroby złączne, po wysokiej klasy narzędzia ręczne marki Fixman. Bogata gama jej produktów pozwala na ich idealne dostosowanie do potrzeb każdego zakładu mechanicznego, zarówno dla klientów o mniejszym, jak i większym budżecie.

Produkty metalowe dostępne w internetowej hurtowni prowadzonej przez firmę pochodzą od najlepszych europejskich producentów i cieszą się dużym uznaniem klientów, którym zależy przede wszystkim na jakości, wytrzymałości i solidnej konstrukcji każdego kupowanego detalu. Dodatkowo firma świadczy również usługi wykonywania pokryć galwanicznych.

Dodano: 12-03-2020

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


WWW: http://www.nycz.pl/
Adres: Płk. Dąbka 8C, 30-732
Miejscowość: Kraków
Tel: +48 12 290 03 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Znicze Kowalczyk

Zawsze jesteś zawiedziony, kiedy w hurtowni składasz zamówienie na jakieś elementy i nie wiesz, w jaki sposób wybrać to, co będzie najbardziej opłacalne? W takim razie możesz korzystać z nieodpowiedniej hurtowni, która zajmuje się dostarczeniem towarów dla Ciebie. Jeśli zamawiasz znicze, to możesz wybrać rozwiązanie, które pozwoli Ci zawsze na korzystanie z najlepszych opcji, które, jak się przekonasz, dostępne będą dla Ciebie w każdym momencie. Niskie ceny i wysoka dostępność towarów to na pewno coś, czego potrzebujesz, żeby ze spokojem składać zamówienia na wszystko, co chcesz umieścić w swoim sklepie. 

Jak działa profesjonalna hurtownia zniczy? O tym możesz przekonać się, wchodząc na stronę zniczekowalczyk.com i tam znajdując wszystkie informacje na ten temat. Na pewno nie będziesz zawiedziony tym, co udało Ci znaleźć, a znicze już zawsze będziesz mieć w najlepszych ofertach. 

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"

Każde przetwórstwo tworzyw sztucznych - aby funkcjonować dobrze - potrzebuje profesjonalnych form wtryskowych. Umożliwiają one wypełnienie gniazd formujących płynnym tworzywem. Konsekwencją tego jest wytworzenie określonego produktu. Ponadto, urządzenia te odpowiadają za usuwanie wyprasek, odprowadzanie ciepła - dlatego tak ważna jest ich najwyższa jakość. 

Firma ERNA to rzetelny producent form wtryskowych, któremu zaufało już wielu wymagających Klientów. Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz stosuje innowacyjne metody produkcji, dzięki czemu jej usługi są na rynku bezkonkurencyjne. Dodatkowo wysoko wykwalifikowany personel zawsze służy radami technicznymi dobierając najbardziej optymalne rozwiązania dla każdego indywidualnego Klienta. 

Już teraz wejdź na stronę erna.pl i dowiedz się więcej na temat oferty. 

AGTOM s. z o.o.

Nauka malowania aerografem wymaga czasu i doświadczenia. Dlatego warto na początek zakupić tańszy aerograf modelarski, dzięki któremu nauczysz się, jak korzystać z bardziej profesjonalnego sprzętu. Model TG-130 jest produktem chińskim, ale wytrzymuje odpowiednią ilość godzin malowania. Warto również dobierać profesjonalne farby akrylowe, które nie powodują zatykania dysz.

Agtom zapewnia sprzedaż aerografów w dobrej cenie bez przepłacania. Czyszczenie takiego artykuły jest proste i nie wymaga jakiś specjalistycznych akcesoriów. Taki aerograf będzie idealnym produktem dla każdego początkującego w malowaniu modeli, figurek i innych podobnych artykułów. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty sprzedażowej sklepu online, gdzie każdy miłośnik modelarstwa znajdzie wszystkie produkty w przystępnych cenach.