Opis:

Karawana kupiecka to wyjątkowy punkt, stylizowany na kram, gdzie można zaopatrzyć się w ozdoby inspirowane kulturą Słowian i Wikingów. Najczęściej właściciele razem ze swoim towarem pojawiają się na takich wydarzeniach jak rekonstrukcje historyczne. Asortyment jest bardzo bogaty, w ofercie są między innymi: 

 • bransoletki, 
 • kolczyki, 
 • łańcuszki, 
 • pierścionki, 
 • ozdoby do włosów i brody,
 • zawieszki i breloki. 

Produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów, w tym stali chirurgicznej. Z łatwością da się tu znaleźć unikalny i praktyczny pomysł na prezent – jest np. fibula, czyli replika celtyckiego dodatku, który pełni funkcję zapięcia do ubrań.

Zainteresowani wyjątkowymi ozdobami mogą też zaopatrzyć się w sklepie internetowym ozdoby-wikingow.pl. Dostępne są tam nie tylko ciekawe artykuły dla miłośników wczesnego średniowiecza, ale też dla wszystkich osób, które lubią różnorodne kultury i designerskie wzory. 

Dodano: 12-05-2021

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Ozdoby Wikingów Dariusz Leonhard


WWW: https://ozdoby-wikingow.pl
Adres: Osiedle Przylesie 24, 62-035
Miejscowość: Błażejewo
Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Wolka 24 Hurt

Osobom prowadzącym sklep z butami potrzebna jest dobra hurtownia obuwia, by mogły osiągać satysfakcjonujące zyski i liczyć na duże grono klientów. Gdy bowiem sprzedaje się buty słabej jakości, nawet jeśli mają one niską cenę, nie budzą entuzjazmu klientów, tak samo jak buty znakomite, ale kosztowne, na które mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Idealny kompromis między jakością i ceną umożliwia oferta ze strony wolka24hurt.com.

Z oferty tej korzysta ogromna liczba przedsiębiorców z różnych zakątków Polski. Jest to możliwe, ponieważ zamówienia można składać online i nie trzeba wyprawiać się do hurtowni osobiście, co zawsze pochłania wiele czasu i sporo pieniędzy. Jest to więc także wygodne, dlatego decydując się na skorzystanie z tej oferty, można liczyć na osiąganie wielu korzyści jednocześnie.

Ebordi s.c.

Ebordi to renomowany i często wybierany producent folii stretch, taśm, klejów, kartonów, dyspenserów. Dzięki ich ofercie każdy może nabyć do swojej firmy lub na własny użytek niezbędne w wielu pracach akcesoria po naprawdę dobrej cenie. Nie muszą Państwo przepłacać za specjalistyczne taśmy naprawcze, których szeroki wybór znajduje się tylko w profesjonalnych sklepach. Nie w każdym mieście można znaleźć hipermarket z różnej wielkości taśmami oraz foliami do maszyn, dlatego Ebordi postanowił uruchomić sprzedaż przez Internet.

Decydując się na Ebordi, można mieć gwarancję:

 • niskich cen,
 • szybkiej dostawy,
 • najwyższej jakości produktów,
 • miłej obsługi klienta,
 • szerokiego wachlarza wyboru.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, która jest szczegółowo opisana na stronie ebordi.pl. Tam każdy powinien znaleźć akcesoria dopasowane do swoich potrzeb.

Bio - baseny

Chcesz zaopatrzyć się w basen ogrodowy? A może planujesz skorzystać z usług firmy, która specjalizuje się w projektowaniu zadaszeń do basenów? Interesują cię baseny hotelowe? Potrzebujesz zadaszenia do wanny spa? Planujesz zakupić chemię basenową lub chemię do wanny spa? Rozglądasz się za przedsiębiorstwem, które ma w ofercie niecki basenowe. Zajrzyj na stronę bio-baseny.pl i zapoznaj się z wachlarzem usług firmy BIO, która z powodzeniem działa na rynku od 1998 roku.

Doświadczenie firmy BIO w branży ma swoje odzwierciedlenie w usługach najwyższej jakości. Produkowane baseny są bezpieczne, trwałe, szczelne. W procesie produkcji uwzględniane są wszelkie obowiązujące normy i standardy. Trzeba zauważyć, że firma za każdym razem stara się wpisać w możliwości finansowe klienta. Można założyć zamówienie zarówno na basen nieduży, jak i basen o wielkich rozmiarach.