Opis:

Połączenie wysokiej jakości wykonania z nienaganną estetyką to zalety, dzięki którym podłoga PCV z oferty Prefo TEXCONCEPT cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to rozwiązanie aranżacyjne, które równie dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach prywatnych, co przy okazji gal, festiwali, eventów czy targów. Przy niskim nakładzie finansowym można liczyć na świetną trwałość oraz wydajność. Kolekcja obejmuje jednolite kolory starannie wyselekcjonowane pod kątem możliwości zastosowania w różnych koncepcjach wystroju. Wykładziny wyposażone są ponadto w warstwę z poliuretanu, której obecność gwarantuje odporność na zabrudzenia i uszkodzenia, a także łatwą konserwację.

Wspomniany dystrybutor w swojej ofercie posiada wiele elementów aranżacyjnych o podobnej klasie do opisywanego powyżej. Jego katalog produktowy skupia innowacyjne wyroby od czołowych producentów dostępne w świetnej cenie!

Dodano: 03-12-2019

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.


WWW: https://www.texconcept.pl/
Adres: Ostrowska 398, 61-312
Miejscowość: Poznań
Tel: 61 646 95 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

Wolka 24 Hurt

Osobom prowadzącym sklep z butami potrzebna jest dobra hurtownia obuwia, by mogły osiągać satysfakcjonujące zyski i liczyć na duże grono klientów. Gdy bowiem sprzedaje się buty słabej jakości, nawet jeśli mają one niską cenę, nie budzą entuzjazmu klientów, tak samo jak buty znakomite, ale kosztowne, na które mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Idealny kompromis między jakością i ceną umożliwia oferta ze strony wolka24hurt.com.

Z oferty tej korzysta ogromna liczba przedsiębiorców z różnych zakątków Polski. Jest to możliwe, ponieważ zamówienia można składać online i nie trzeba wyprawiać się do hurtowni osobiście, co zawsze pochłania wiele czasu i sporo pieniędzy. Jest to więc także wygodne, dlatego decydując się na skorzystanie z tej oferty, można liczyć na osiąganie wielu korzyści jednocześnie.

Ebordi s.c.

Ebordi to renomowany i często wybierany producent folii stretch, taśm, klejów, kartonów, dyspenserów. Dzięki ich ofercie każdy może nabyć do swojej firmy lub na własny użytek niezbędne w wielu pracach akcesoria po naprawdę dobrej cenie. Nie muszą Państwo przepłacać za specjalistyczne taśmy naprawcze, których szeroki wybór znajduje się tylko w profesjonalnych sklepach. Nie w każdym mieście można znaleźć hipermarket z różnej wielkości taśmami oraz foliami do maszyn, dlatego Ebordi postanowił uruchomić sprzedaż przez Internet.

Decydując się na Ebordi, można mieć gwarancję:

  • niskich cen,
  • szybkiej dostawy,
  • najwyższej jakości produktów,
  • miłej obsługi klienta,
  • szerokiego wachlarza wyboru.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, która jest szczegółowo opisana na stronie ebordi.pl. Tam każdy powinien znaleźć akcesoria dopasowane do swoich potrzeb.

Bio - baseny

Chcesz zaopatrzyć się w basen ogrodowy? A może planujesz skorzystać z usług firmy, która specjalizuje się w projektowaniu zadaszeń do basenów? Interesują cię baseny hotelowe? Potrzebujesz zadaszenia do wanny spa? Planujesz zakupić chemię basenową lub chemię do wanny spa? Rozglądasz się za przedsiębiorstwem, które ma w ofercie niecki basenowe. Zajrzyj na stronę bio-baseny.pl i zapoznaj się z wachlarzem usług firmy BIO, która z powodzeniem działa na rynku od 1998 roku.

Doświadczenie firmy BIO w branży ma swoje odzwierciedlenie w usługach najwyższej jakości. Produkowane baseny są bezpieczne, trwałe, szczelne. W procesie produkcji uwzględniane są wszelkie obowiązujące normy i standardy. Trzeba zauważyć, że firma za każdym razem stara się wpisać w możliwości finansowe klienta. Można założyć zamówienie zarówno na basen nieduży, jak i basen o wielkich rozmiarach.