Opis:

Przedsiębiorstwo ze strony zaginarki.net działa w branży od kilkudziesięciu lat, oferując klientom prywatnym oraz firmom z wielu branż urządzenia do obróbki blach. Jest ono cenione przez klientów ze względu na wysoką jakość oferowanego sprzętu, a także doskonałe rozwiązania technologiczne, funkcjonalność i bezawaryjność.

Przedsiębiorstwo to ma do zaoferowania wiele urządzeń, wśród których znajdzie się również niejedna krawędziarka. Producent ten potrafi powiązać nowoczesność z wyjątkową prostotą. Schodzące z jej linii produkcyjnej urządzenia są nowoczesne, a jednocześnie proste w obsłudze. Oferta skierowana jest do branż:

 • ciesielskiej,
 • dekarskiej,
 • blacharskiej,

a także do producentów wielu urządzeń i osób prywatnych. W asortymencie można znaleźć urządzenia różnej mocy dla profesjonalistów oraz amatorów.

Dodano: 12-02-2023

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla


WWW: https://zaginarki.net/
Adres: Kolejowa 8c, 89-506
Miejscowość: Kęsowo
Tel: +48 607 10 28 55

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

ODEKA SIMP FF

Strona internetowa odeka.pl skupia szereg interesujących informacji dotyczących kursów na operatorów różnych maszyn. Kurs na operatora wózka widłowego w Bydgoszczy zapewnia Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP. Organizacja pragnie poszerzać wiedzę przyszłych operatorów, co znacznie podniesie jakość wykonywanych usług. Wózek widłowy jest wykorzystywany niemal w każdym magazynie i hali produkcyjnej do przewożenia ciężkich rzeczy, produktów spaletyzowanych. Umiejętność użytkowania takiego wózka jest bardzo pożądana zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wielu Polaków decyduje się na ukończenie szkolenia w polecanym ośrodku ze względu na:

 • niskie koszty,
 • wykwalifikowanych szkoleniowców,
 • odpowiednie zaplecze techniczne,
 • zajęcia praktyczne i merytoryczne.

Cały program zajęć można poznać na oficjalnej witrynie internetowej odeka.pl, na którą serdecznie zapraszamy.

Autokasacja U Jacka

Co zrobić ze starym, zniszczonym i niesprawnym samochodem? Jednym z  rozwiązań jest udanie się do firmy Autokasacja u Jacka, która w swojej ofercie ma złomowanie samochodów dedykowane m.in. mieszkańcom Inowrocławia oraz wielu innych miast. Przedsiębiorstwo to zainteresowane jest każdym typem pojazdów, co oznacza, że mogą zgłaszać się tu posiadacze samochodów osobowych, dostawczych, flot pojazdów firmowych i nie tylko. Jest to doskonały, szybki, wygodny i całkowicie legalny sposób na pozbycie się swojego auta.

Firma od lat udowadnia, że kasacja pojazdów nie musi być nieprzyjemnym i uciążliwym obowiązkiem. To właśnie tu złomować można:

 • zarówno auta uszkodzone, jak i w pełni sprawne,
 • pojazdy ciężarowe i autobusy,
 • samochody powypadkowe, zalane, skorodowane oraz rozbite,
 • samochody niedopuszczone do ruchu i niezarejestrowane.

Hallo Taxi

Wiele osób obawia się samotnych powrotów do domu pieszo, tramwajem lub autobusem miejskim. To dlatego korzystają one z usług firm oferujących przewożenie ludzi pojazdami osobowymi z adresu pod adres.

Działające w Toruniu taxi ma przystępny cennik. Zapewnia ono klientom bezpieczny transport w komfortowych warunkach. Hallo Taxi dysponuje flotą nowoczesnych i zadbanych aut z klimatyzacją. Firma ta chętnie obsługuje imprezy okolicznościowe. Proponuje też klientom przewiezienie zakupów prosto do ich domów. Za transport można zapłacić kierowcy gotówką, jak również kartą. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta.

Powyższa firma posiada busy VW Caravelle, które pomieszczą aż 8 pasażerów. Dysponuje ona także samochodami o podwyższonym standardzie (Audi A6, Skoda Superb, Opel Insignia).