Opis:

Poszukujesz akcesoriów usprawniających obróbkę blachy w Twojej firmie? Zależy Ci nie tylko na profesjonalnych urządzeniach do cięcia i wyginania blachy, ale i na precyzyjnych elementach dodatkowych, bez których trudno jest Ci prowadzić w pełni efektywną pracę? Wykorzystaj nożyce krążkowe, które jako element absolutnie podstawowy muszą się znaleźć w firmie blacharskiej czy dekarskiej, ponieważ praca nad idealnymi wycięciami w arkuszach blachy jest bez nich niemal niemożliwa.

Firma Prod-Masz zajmuje się produkcją i sprzedażą nożyc krążkowych o najwyższej klasy parametrach, dzięki którym będziesz mógł wygodnie docinać odstającą blachę, z dokładnością do kilku milimetrów. Wykwalifikowana kadra firmowych specjalistów od nożyc chętnie przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę i zadba o wszystkie detale tak, byś był zadowolony zarówno z jakości sprzętu, jak i z jego ceny.

Dodano: 24-02-2020

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PROD-MASZ Sklep Zaginarki


WWW: https://sklepzaginarki.net.pl/
Adres: Kolejowa 8, 89-506
Miejscowość: Kęsowo
Tel: 48 607 10 28 55

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

ODEKA SIMP FF

Strona internetowa odeka.pl skupia szereg interesujących informacji dotyczących kursów na operatorów różnych maszyn. Kurs na operatora wózka widłowego w Bydgoszczy zapewnia Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP. Organizacja pragnie poszerzać wiedzę przyszłych operatorów, co znacznie podniesie jakość wykonywanych usług. Wózek widłowy jest wykorzystywany niemal w każdym magazynie i hali produkcyjnej do przewożenia ciężkich rzeczy, produktów spaletyzowanych. Umiejętność użytkowania takiego wózka jest bardzo pożądana zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wielu Polaków decyduje się na ukończenie szkolenia w polecanym ośrodku ze względu na:

  • niskie koszty,
  • wykwalifikowanych szkoleniowców,
  • odpowiednie zaplecze techniczne,
  • zajęcia praktyczne i merytoryczne.

Cały program zajęć można poznać na oficjalnej witrynie internetowej odeka.pl, na którą serdecznie zapraszamy.

Autokasacja U Jacka

Co zrobić ze starym, zniszczonym i niesprawnym samochodem? Jednym z  rozwiązań jest udanie się do firmy Autokasacja u Jacka, która w swojej ofercie ma złomowanie samochodów dedykowane m.in. mieszkańcom Inowrocławia oraz wielu innych miast. Przedsiębiorstwo to zainteresowane jest każdym typem pojazdów, co oznacza, że mogą zgłaszać się tu posiadacze samochodów osobowych, dostawczych, flot pojazdów firmowych i nie tylko. Jest to doskonały, szybki, wygodny i całkowicie legalny sposób na pozbycie się swojego auta.

Firma od lat udowadnia, że kasacja pojazdów nie musi być nieprzyjemnym i uciążliwym obowiązkiem. To właśnie tu złomować można:

  • zarówno auta uszkodzone, jak i w pełni sprawne,
  • pojazdy ciężarowe i autobusy,
  • samochody powypadkowe, zalane, skorodowane oraz rozbite,
  • samochody niedopuszczone do ruchu i niezarejestrowane.

Hallo Taxi

Wiele osób obawia się samotnych powrotów do domu pieszo, tramwajem lub autobusem miejskim. To dlatego korzystają one z usług firm oferujących przewożenie ludzi pojazdami osobowymi z adresu pod adres.

Działające w Toruniu taxi ma przystępny cennik. Zapewnia ono klientom bezpieczny transport w komfortowych warunkach. Hallo Taxi dysponuje flotą nowoczesnych i zadbanych aut z klimatyzacją. Firma ta chętnie obsługuje imprezy okolicznościowe. Proponuje też klientom przewiezienie zakupów prosto do ich domów. Za transport można zapłacić kierowcy gotówką, jak również kartą. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta.

Powyższa firma posiada busy VW Caravelle, które pomieszczą aż 8 pasażerów. Dysponuje ona także samochodami o podwyższonym standardzie (Audi A6, Skoda Superb, Opel Insignia).