Opis:

Progress Screens to uznane polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowej produkcji i dystrybucji sit przemysłowych dla różnych przedstawicieli przemysłu. Firma obecna na rynku od 1988 roku cieszy się zaufaniem partnerów z całego świata, stojąc za szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań w pełni odpowiadających ich potrzebom. Bogate doświadczenie i imponujące zaplecze produkcyjne pozwala sprostać każdym oczekiwaniom.

W skład oferty wchodzą przede wszystkim sita dla przemysłu petrochemicznego. Są to indywidualnie zaprojektowanie wyroby, które zapewniają najwyższy poziom precyzji przy filtracji i separacji wody wykorzystywanej do chłodzenia. Dzięki sitom szczelinowym Pro-SLOT®, a także wariantom plecionym i tkanym możliwe jest osiągnięcie efektów, które spełniają najbardziej surowe wymagania w kwestii jakości, tolerancji czy wytrzymałości.

Dodano: 22-01-2020

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Progress Eco sp. z o.o. sp. k.


WWW: https://www.progress-screens.pl/
Adres: Dobrów 7, 28-142
Miejscowość: Dobrów
Tel: 15 864 62 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

EKO-START - Hurtownia akumulatorów

Jeśli szukają Państwo dobrych baterii samochodowych, to polecana firma może zapewnić ich tanią sprzedaż za naprawdę wysoką jakość produktu. EKO-START ma duże doświadczenie w dostarczaniu najlepszych akumulatorów od Bars i Hammer. Te dwie marki ciągle ulepszają swoje produkty, dzięki czemu kierowcy nie muszą decydować się na nabywanie drogich artykułów u producentów aut.

Hurtownia akumulatorów w Kielcach zaopatruje nie tylko lokalny rynek, ale również świętokrzyski. Dzięki czemu wiele okolicznych miejscowości oraz miast może nabywać dogodne artykuły w przystępnych cenach. Warto wspomnieć, że tego rodzaju produkty są wytrzymałe jakości i dedykuje się zarówno autom osobowym, jak i ciężarowym. Taki zakup będzie naprawdę opłacalny ze względu na dużą odporność od eksploatacji. Więcej można dowiedzieć się pod adresem WWW.

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga

Zasada działania urządzenia, jakim jest dozownik celkowy, nie jest skomplikowana. Pył znajdujący się w zbiorniku wpada bezpośrednio przez otwór wlotowy, a następnie transportowany jest on w obracającym się bębnie. Obecnie dozowniki nabyć można w kilku rodzajach oraz wielkościach. Różnią się one wydajnością pracy, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę. Osoby zamawiające dozowniki celkowe będą musiały podać oznaczenie wybranego modelu, jak i wskazać dokładną temperaturę pyłów.

Dużym uznaniem cieszy się dozownik DC, który został wyprodukowany z myślą o dozowaniu materiałów drobnoziarnistych oraz sypkich. Mowa tu między innymi o:

  • płynach filtracyjnych,
  • ziarnach zbóż,
  • kaszach,
  • mleku w proszku,
  • cukrze,
  • soli,
  • przyprawach i nie tylko.

Zazwyczaj do produkcji takich urządzeń wykorzystuje się kwasoodporną stal, ponieważ jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ich sprzedażą zajmuje się przedsiębiorstwo Eko-filtr, dysponujące rozwiązaniami dla najbardziej wymagających klientów.

Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

Firma Pablo Sp. z o.o. ma swoją siedzibę niedaleko Kielc. Zajmuje się produkcją linii oraz maszyn pakujących. Profesjonalne zaplecze produkcyjne oraz odpowiednio wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy pozwalają tworzyć wysokiej jakości urządzenia, które stosowane są między innymi w takich branżach, jak: kosmetyczna, spożywcza czy chemiczna. Możliwe jest również wykonywanie projektów na indywidualne zamówienie klienta.

W asortymencie znajduje się na przykład zgrzewarka do folii, która może być przeznaczona do pakowania zarówno produktów jednostkowych, jak i zbiorczych pakietów. Można ją wyposażyć w dodatkowy transporter podawczy, co umożliwi jej pracę w automatycznym ciągu produkcyjnym. Jest ona przystosowana do pakowania w folię poliolefinową w postaci półrękawa. Posiada czytelny i prosty w obsłudze, dotykowy panel sterowania oraz programowania.