Opis:

Firma ReadyOffice działa na rynku od lat i proponuje korzystne rozwiązania biznesowe dla właścicieli przedsiębiorstw, spółek oraz freelancerów. Główną usługą jest możliwość pozyskania prestiżowego adresu w celu rejestracji działalności czy zmiany lokalizacji - bez ponoszenia sporych kosztów związanych z wynajmem pełnometrażowego lokalu. Klienci zyskują adres do wyboru w jednym z kilkunastu polskich miast, m.in. Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy Katowicach. 

Przedsiębiorca ma do wyboru kilka form współpracy, tj. pakiet basic, standard, prestige oraz VIP. Płatności są dokonywane co miesiąc lub z góry za cały rok (z dodatkową zniżką). Najczęściej wybierane jest wirtualne biuro w Warszawie, w którym oprócz adresu klienci mają możliwość wynajmu sali konferencyjnej oraz osobistego odbioru poczty lub zlecenia takiej usługi pracownikom przebywającym pod danym adresem. Dodatkowo, przedsiębiorca otrzymuje powiadomienie o firmowej poczcie wraz z wysyłką skanów lub oryginalnej korespondencji pod dowolny adres.

Dodano: 26-10-2021

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

ReadyOffice


WWW: https://readyoffice.pl/
Adres: Kielecka 41A, 02-530
Miejscowość: Warszawa
Tel: + 48 696 468 551

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

DKD Ostrowiec

Przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji, nieraz wybierają płyty warstwowe. Firma DKD Ostrowiec oferuje wykonanie hal z płyty warstwowej H-Block. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma konieczności zastosowania tradycyjnych konstrukcji. Taka płyta sama w sobie ma już takie właściwości. Płyty H-Block mają konstrukcję skrzynkową i są dodatkowo pokryte okładziną drewnopodobną OSB. Zaletą hal wykonywanych z płyty warstwowej jest również to, że zapewniają energooszczędność. Jeśli potrzebna jest Ci hala z płyty warstwowej, zajrzyj na stronę dkdostrowiec.pl i poznaj ofertę jednej z firm.

Dodatkowo, firma oferuje również budowę domów energooszczędnych i pasywnych, które są zgodne z obecnym trendem ekologii. W swojej ofercie firma posiada również hale z żelbetu i budowę hal magazynowych czy logistycznych.

REHAB Andrzej Kroszczyński

Kręgosłup to najważniejszy, zaraz obok serca, organ w ciele człowieka. Dzięki niemu poruszamy się, uzyskujemy sprawność oraz możemy swobodnie funkcjonować. Zdarza się jednak tak, że dotyka nas ból pleców i kręgosłupa, a problem z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieznośny. Ból w dole pleców, czyli lumbago, to nic innego jak ból kręgosłupa lędźwiowego, który towarzyszy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Bólowi krzyża często towarzyszy bezsenność, ból organów sąsiadujących z kręgosłupem (pośladków, bioder czy pachwin), co wpływa na samopoczucie.

Jeżeli zauważyłeś u siebie podobne objawy, a żadne metody leczenia nie pomagają, możesz skierować się do gabinetu, który prowadzi wysoce wykwalifikowany i doświadczony lekarz. Długotrwały a przede wszystkim nieleczony ból pleców prowadzi do bólu przewlekłego, który wzmaga jeszcze więcej dolegliwości. Zobacz, jakie zabiegi medyczne są wykonywane w gabinecie Andrzeja Kroszczyńskiego. Pod adresem rehab.pl znajdziesz niezbędne informacje.

Sapart

Elementy takie jak chłodnice w Jeepach Cherokee KK - bardzo popularnych samochodach terenowych - wymagają, niestety, częstej wymiany. Na rynku nie jest łatwo znaleźć dostawcę, który znalazłby część idealnie dopasowaną do konkretnego modelu i rocznika pojazdu, a przy tym nie żądał za niego wygórowanej ceny.

Dlatego warto odwiedzić stronę internetową firmy Sapart. To dostawca z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w dostarczaniu części zamiennych do samochodów terenowych, właśnie takich jak np. Jeep Cherokee KK i inne modele tej popularnej marki. W asortymencie sklepu znajdziesz nie tylko chłodnice, ale i wszelkie elementy potrzebne do naprawy całego układu. Znalezienie części dopasowanej idealnie do konkretnego modelu pojazdu będzie dużo łatwiejsze dzięki użyciu systemu TecDoc, dostępnego na stronie firmy.