Opis:

Na rynku jest wielu producentów, którzy muszą liczyć się z tym, że aby być konkurencyjnym muszą podnieść wydajność swojej firmy. Warto zatem zautomatyzować system produkcji i system magazynowy. Bardzo istotny jest system transportu wewnętrznego, który pozwoli na skrócenie czasu produkcji i odciąży pracowników. Różnego typu przenośniki i transportery, w tym także płytkowe, można zamówić w firmie ze strony remitech.pl od wielu lat zajmującej się automatyzacją systemów produkcyjnych. Są no wykonywane na zamówienie klienta i dostosowywane obciążeniem i materiałem do rodzaju produkcji.

Przenośniki płytkowe najczęściej stosowane są w zakładach wytwarzających opakowania i produkty spożywcze. Mogą one także być wykorzystywane jako bufory do kapslowania, napełniania czy etykietowania butelek. Wśród niewątpliwych zalet tych transporterów wymienić można:

  • niewielki promień łuku,
  • wysoką żywotność pasków i taśmy,
  • łatwość i szybkość naprawy,
  • możliwość rozbudowy.

Dzięki modułowej budowie jest możliwość zamontowania komórek płytkowych odpornych na działanie olejów i innych czynników środowiskowych.

Dodano: 08-07-2020

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

REMITECH RENATA MICHALSKA


WWW: https://remitech.pl/
Adres: Książąt Mazowieckich 15, 05-530
Miejscowość: Czersk
Tel: 48535388380

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

DKD Ostrowiec

Przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji, nieraz wybierają płyty warstwowe. Firma DKD Ostrowiec oferuje wykonanie hal z płyty warstwowej H-Block. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma konieczności zastosowania tradycyjnych konstrukcji. Taka płyta sama w sobie ma już takie właściwości. Płyty H-Block mają konstrukcję skrzynkową i są dodatkowo pokryte okładziną drewnopodobną OSB. Zaletą hal wykonywanych z płyty warstwowej jest również to, że zapewniają energooszczędność. Jeśli potrzebna jest Ci hala z płyty warstwowej, zajrzyj na stronę dkdostrowiec.pl i poznaj ofertę jednej z firm.

Dodatkowo, firma oferuje również budowę domów energooszczędnych i pasywnych, które są zgodne z obecnym trendem ekologii. W swojej ofercie firma posiada również hale z żelbetu i budowę hal magazynowych czy logistycznych.

REHAB Andrzej Kroszczyński

Kręgosłup to najważniejszy, zaraz obok serca, organ w ciele człowieka. Dzięki niemu poruszamy się, uzyskujemy sprawność oraz możemy swobodnie funkcjonować. Zdarza się jednak tak, że dotyka nas ból pleców i kręgosłupa, a problem z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieznośny. Ból w dole pleców, czyli lumbago, to nic innego jak ból kręgosłupa lędźwiowego, który towarzyszy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Bólowi krzyża często towarzyszy bezsenność, ból organów sąsiadujących z kręgosłupem (pośladków, bioder czy pachwin), co wpływa na samopoczucie.

Jeżeli zauważyłeś u siebie podobne objawy, a żadne metody leczenia nie pomagają, możesz skierować się do gabinetu, który prowadzi wysoce wykwalifikowany i doświadczony lekarz. Długotrwały a przede wszystkim nieleczony ból pleców prowadzi do bólu przewlekłego, który wzmaga jeszcze więcej dolegliwości. Zobacz, jakie zabiegi medyczne są wykonywane w gabinecie Andrzeja Kroszczyńskiego. Pod adresem rehab.pl znajdziesz niezbędne informacje.

Sapart

Elementy takie jak chłodnice w Jeepach Cherokee KK - bardzo popularnych samochodach terenowych - wymagają, niestety, częstej wymiany. Na rynku nie jest łatwo znaleźć dostawcę, który znalazłby część idealnie dopasowaną do konkretnego modelu i rocznika pojazdu, a przy tym nie żądał za niego wygórowanej ceny.

Dlatego warto odwiedzić stronę internetową firmy Sapart. To dostawca z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w dostarczaniu części zamiennych do samochodów terenowych, właśnie takich jak np. Jeep Cherokee KK i inne modele tej popularnej marki. W asortymencie sklepu znajdziesz nie tylko chłodnice, ale i wszelkie elementy potrzebne do naprawy całego układu. Znalezienie części dopasowanej idealnie do konkretnego modelu pojazdu będzie dużo łatwiejsze dzięki użyciu systemu TecDoc, dostępnego na stronie firmy.