Opis:

Czasy, w których na podłogach znajdujących się w domach lub mieszkaniach królował wyłącznie parkiet, dawno już należą do przeszłości. Dziś producenci oferują najróżniejsze propozycje, spośród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje posadzka betonowa dedykowana osobom ceniącym sobie nowoczesne i nieco surowe wnętrza. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by umieszczać ją w obiektach użyteczności publicznej, takich jak placówki medyczne, hotele oraz restauracje. Więcej informacji na jej temat znajduje się na stronie sitech.net.pl.

Jest to adres firmy oferującej niezawodne posadzki betonowe chwalone za ponadprzeciętną trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Podłogom tego typu niestraszne jest ścieranie oraz działanie wilgoci, dlatego mogą być kładzione również w łazienkach. Brak jakichkolwiek spoin powoduje, że ich czyszczenie nie jest problematyczne ani czasochłonne, jak miałoby to miejsce w przypadku płytek lub drewnianego parkietu. Posadzka betonowa jest łatwa w odnawianiu, a na dodatek pasuje do wielu wnętrz.

Dodano: 16-11-2019

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Si-Tech


WWW: https://www.sitech.net.pl/
Adres: Dobra 9, 05-306
Miejscowość: Jakubów
Tel: 25 749 88 60

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

DKD Ostrowiec

Przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji, nieraz wybierają płyty warstwowe. Firma DKD Ostrowiec oferuje wykonanie hal z płyty warstwowej H-Block. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma konieczności zastosowania tradycyjnych konstrukcji. Taka płyta sama w sobie ma już takie właściwości. Płyty H-Block mają konstrukcję skrzynkową i są dodatkowo pokryte okładziną drewnopodobną OSB. Zaletą hal wykonywanych z płyty warstwowej jest również to, że zapewniają energooszczędność. Jeśli potrzebna jest Ci hala z płyty warstwowej, zajrzyj na stronę dkdostrowiec.pl i poznaj ofertę jednej z firm.

Dodatkowo, firma oferuje również budowę domów energooszczędnych i pasywnych, które są zgodne z obecnym trendem ekologii. W swojej ofercie firma posiada również hale z żelbetu i budowę hal magazynowych czy logistycznych.

REHAB Andrzej Kroszczyński

Kręgosłup to najważniejszy, zaraz obok serca, organ w ciele człowieka. Dzięki niemu poruszamy się, uzyskujemy sprawność oraz możemy swobodnie funkcjonować. Zdarza się jednak tak, że dotyka nas ból pleców i kręgosłupa, a problem z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieznośny. Ból w dole pleców, czyli lumbago, to nic innego jak ból kręgosłupa lędźwiowego, który towarzyszy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Bólowi krzyża często towarzyszy bezsenność, ból organów sąsiadujących z kręgosłupem (pośladków, bioder czy pachwin), co wpływa na samopoczucie.

Jeżeli zauważyłeś u siebie podobne objawy, a żadne metody leczenia nie pomagają, możesz skierować się do gabinetu, który prowadzi wysoce wykwalifikowany i doświadczony lekarz. Długotrwały a przede wszystkim nieleczony ból pleców prowadzi do bólu przewlekłego, który wzmaga jeszcze więcej dolegliwości. Zobacz, jakie zabiegi medyczne są wykonywane w gabinecie Andrzeja Kroszczyńskiego. Pod adresem rehab.pl znajdziesz niezbędne informacje.

Sapart

Elementy takie jak chłodnice w Jeepach Cherokee KK - bardzo popularnych samochodach terenowych - wymagają, niestety, częstej wymiany. Na rynku nie jest łatwo znaleźć dostawcę, który znalazłby część idealnie dopasowaną do konkretnego modelu i rocznika pojazdu, a przy tym nie żądał za niego wygórowanej ceny.

Dlatego warto odwiedzić stronę internetową firmy Sapart. To dostawca z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w dostarczaniu części zamiennych do samochodów terenowych, właśnie takich jak np. Jeep Cherokee KK i inne modele tej popularnej marki. W asortymencie sklepu znajdziesz nie tylko chłodnice, ale i wszelkie elementy potrzebne do naprawy całego układu. Znalezienie części dopasowanej idealnie do konkretnego modelu pojazdu będzie dużo łatwiejsze dzięki użyciu systemu TecDoc, dostępnego na stronie firmy.