Opis:

Wysokiej jakości akcesoria dla wędkarzy znaleźć można w ofercie danego sklepu. Zajmuje się on dystrybucją wędek, kołowrotków, żyłek, plecionek, podbieraków, siatek na ryby, spławików, ciężarków, zanęt i innych produktów. Odwiedź stronę sklep-wedkarski.waw.pl i poznaj pełną listę!

Klienci sklepu często wybierają również podbierak karpiowy, dzięki któremu z łatwością można wyciągnąć złowioną już rybę z wody. Produktów, które ułatwiają wędkowanie, jest w ofercie znacznie więcej, a co najważniejsze, wszystkie zostały podzielone na intuicyjne w obsłudze kategorie. Zakupy będą przyjemnością! Warto wiedzieć też, że firma nagrywa liczne filmy produktowe, w których specjaliści odpowiadają na przeróżne pytania. Dowiesz się z nich, jak działają kamery podwodne, jakie przynęty są najlepsze w przypadku połowu karpia, a nawet wszystko o zanętach. Dla osób, które wolą czytać, przygotowano zakładkę z artykułami blogowymi — tutaj również znaleźć można liczne porady zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wędkarzy.

Dodano: 12-06-2022

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

TROTKA sklep wędkarski Warszawa


WWW: https://sklep-wedkarski.waw.pl
Adres: Modzelewskiego 23, 02-679
Miejscowość: Warszawa
Tel: 791 650 980

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

DKD Ostrowiec

Przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji, nieraz wybierają płyty warstwowe. Firma DKD Ostrowiec oferuje wykonanie hal z płyty warstwowej H-Block. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma konieczności zastosowania tradycyjnych konstrukcji. Taka płyta sama w sobie ma już takie właściwości. Płyty H-Block mają konstrukcję skrzynkową i są dodatkowo pokryte okładziną drewnopodobną OSB. Zaletą hal wykonywanych z płyty warstwowej jest również to, że zapewniają energooszczędność. Jeśli potrzebna jest Ci hala z płyty warstwowej, zajrzyj na stronę dkdostrowiec.pl i poznaj ofertę jednej z firm.

Dodatkowo, firma oferuje również budowę domów energooszczędnych i pasywnych, które są zgodne z obecnym trendem ekologii. W swojej ofercie firma posiada również hale z żelbetu i budowę hal magazynowych czy logistycznych.

REHAB Andrzej Kroszczyński

Kręgosłup to najważniejszy, zaraz obok serca, organ w ciele człowieka. Dzięki niemu poruszamy się, uzyskujemy sprawność oraz możemy swobodnie funkcjonować. Zdarza się jednak tak, że dotyka nas ból pleców i kręgosłupa, a problem z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieznośny. Ból w dole pleców, czyli lumbago, to nic innego jak ból kręgosłupa lędźwiowego, który towarzyszy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Bólowi krzyża często towarzyszy bezsenność, ból organów sąsiadujących z kręgosłupem (pośladków, bioder czy pachwin), co wpływa na samopoczucie.

Jeżeli zauważyłeś u siebie podobne objawy, a żadne metody leczenia nie pomagają, możesz skierować się do gabinetu, który prowadzi wysoce wykwalifikowany i doświadczony lekarz. Długotrwały a przede wszystkim nieleczony ból pleców prowadzi do bólu przewlekłego, który wzmaga jeszcze więcej dolegliwości. Zobacz, jakie zabiegi medyczne są wykonywane w gabinecie Andrzeja Kroszczyńskiego. Pod adresem rehab.pl znajdziesz niezbędne informacje.

Sapart

Elementy takie jak chłodnice w Jeepach Cherokee KK - bardzo popularnych samochodach terenowych - wymagają, niestety, częstej wymiany. Na rynku nie jest łatwo znaleźć dostawcę, który znalazłby część idealnie dopasowaną do konkretnego modelu i rocznika pojazdu, a przy tym nie żądał za niego wygórowanej ceny.

Dlatego warto odwiedzić stronę internetową firmy Sapart. To dostawca z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w dostarczaniu części zamiennych do samochodów terenowych, właśnie takich jak np. Jeep Cherokee KK i inne modele tej popularnej marki. W asortymencie sklepu znajdziesz nie tylko chłodnice, ale i wszelkie elementy potrzebne do naprawy całego układu. Znalezienie części dopasowanej idealnie do konkretnego modelu pojazdu będzie dużo łatwiejsze dzięki użyciu systemu TecDoc, dostępnego na stronie firmy.