Opis:

Na witrynie internetowej uks141.pl można znaleźć wiele informacji na temat zajęć piłkarskich dla dzieci i młodzieży. To doskonałe rozwiązanie dla uczestników w różnym wieku. Treningi prowadzone są na profesjonalnie przygotowanych obiektach przez doświadczonych szkoleniowców. Bez wątpienia ma to duże znaczenie dla młodych piłkarzy oraz ich rodziców. Sprawdzona szkółka piłkarska na warszawskim Gocławiu pozwala w efektywny i zdrowy sposób zagospodarować wolny czas.

Proponowane są zajęcia dla dzieci dysponujących różnymi umiejętnościami. W zależności od poziomu zaawansowania dopasowuje się program treningów. To oferta zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Szkółka zapewnia regularne szkolenie, ale także wyjazdy na obozy czy organizację półkolonii. Dzięki temu można ciekawie spędzić czas w trakcie wakacji. Oczywiście oprócz treningów grupowych w ofercie znajdują się również spotkania indywidualne, pozwalające poprawiać na przykład technikę czy poznawać nowoczesną taktykę na piłkarskim boisku.

Dodano: 12-06-2022

DODAJ KOMENTARZ
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

UKS 141 Warszawa


WWW: https://uks141.pl
Adres: Szaserów 117, 04-349
Miejscowość: Warszawa
Tel: 690 513 060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W Okolicy

DKD Ostrowiec

Przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji, nieraz wybierają płyty warstwowe. Firma DKD Ostrowiec oferuje wykonanie hal z płyty warstwowej H-Block. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie ma konieczności zastosowania tradycyjnych konstrukcji. Taka płyta sama w sobie ma już takie właściwości. Płyty H-Block mają konstrukcję skrzynkową i są dodatkowo pokryte okładziną drewnopodobną OSB. Zaletą hal wykonywanych z płyty warstwowej jest również to, że zapewniają energooszczędność. Jeśli potrzebna jest Ci hala z płyty warstwowej, zajrzyj na stronę dkdostrowiec.pl i poznaj ofertę jednej z firm.

Dodatkowo, firma oferuje również budowę domów energooszczędnych i pasywnych, które są zgodne z obecnym trendem ekologii. W swojej ofercie firma posiada również hale z żelbetu i budowę hal magazynowych czy logistycznych.

REHAB Andrzej Kroszczyński

Kręgosłup to najważniejszy, zaraz obok serca, organ w ciele człowieka. Dzięki niemu poruszamy się, uzyskujemy sprawność oraz możemy swobodnie funkcjonować. Zdarza się jednak tak, że dotyka nas ból pleców i kręgosłupa, a problem z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieznośny. Ból w dole pleców, czyli lumbago, to nic innego jak ból kręgosłupa lędźwiowego, który towarzyszy zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Bólowi krzyża często towarzyszy bezsenność, ból organów sąsiadujących z kręgosłupem (pośladków, bioder czy pachwin), co wpływa na samopoczucie.

Jeżeli zauważyłeś u siebie podobne objawy, a żadne metody leczenia nie pomagają, możesz skierować się do gabinetu, który prowadzi wysoce wykwalifikowany i doświadczony lekarz. Długotrwały a przede wszystkim nieleczony ból pleców prowadzi do bólu przewlekłego, który wzmaga jeszcze więcej dolegliwości. Zobacz, jakie zabiegi medyczne są wykonywane w gabinecie Andrzeja Kroszczyńskiego. Pod adresem rehab.pl znajdziesz niezbędne informacje.

Sapart

Elementy takie jak chłodnice w Jeepach Cherokee KK - bardzo popularnych samochodach terenowych - wymagają, niestety, częstej wymiany. Na rynku nie jest łatwo znaleźć dostawcę, który znalazłby część idealnie dopasowaną do konkretnego modelu i rocznika pojazdu, a przy tym nie żądał za niego wygórowanej ceny.

Dlatego warto odwiedzić stronę internetową firmy Sapart. To dostawca z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w dostarczaniu części zamiennych do samochodów terenowych, właśnie takich jak np. Jeep Cherokee KK i inne modele tej popularnej marki. W asortymencie sklepu znajdziesz nie tylko chłodnice, ale i wszelkie elementy potrzebne do naprawy całego układu. Znalezienie części dopasowanej idealnie do konkretnego modelu pojazdu będzie dużo łatwiejsze dzięki użyciu systemu TecDoc, dostępnego na stronie firmy.